Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Pieniądze (/Forum-Refback-za-Pieniadze-129)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-317)
+---- Wątek: Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. (/Temat-Masz-na-koncie-PayPal-32-zl-i-chcesz-zarobic-jeszcze-8-zl-Odwiedz-ten-watek-74051)



Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - gelmen - 06-08-2013 11:53

Witam, szukam osoby która ma na koncie PayPal 32 zł i chce zarobić dodatkowo 8zł.
O co chodzi ?
Trzeba wejść na stronę http://askmebot.com i kupić licencję na 1 miesiac (9.99$). Jeśli na maila przyjdą jakieś cd key, lub dane do konta, proszę mi je podesłać na PW, po weryfikacji danych przesyłam na PayPal z powrotem 40 zł lub na konto bankowe.

Dlaczego sam nie mogę kupić ?

Ponieważ nie mam potwierdzonej karty bankowej w PayPal, a jest to wymagane do kupna tego.

Przed zakupem proszę odezwać się na PW czy można jeszcze kupić, żeby się nie okazało że kupią 3 osoby a ja nie wypłacę im pieniędzy.

Edit: Zwiększyłem stawkę ponieważ zależy mi na czasie.

Pozdrawiam


RE: Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 3 zł ? Odwiedź ten wątek. - Limitless - 06-08-2013 12:18

Pewnie jakbyś zaproponował 40zł za to , to pewnie by się ktoś skusił , tak to troszkę poczekasz , ale powo Wink


RE: Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - szczygielek - 07-08-2013 19:06

jest możliwość płatności przed wykonaniem zadania? Smile


RE: Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - Stalmer - 07-08-2013 19:10

(06-08-2013 11:53)gelmen napisał(a):  Witam, szukam osoby która ma na koncie PayPal 32 zł i chce zarobić dodatkowo 8zł.
O co chodzi ?
Trzeba wejść na stronę http://askmebot.com i kupić licencję na 1 miesiac (9.99$). Jeśli na maila przyjdą jakieś cd key, lub dane do konta, proszę mi je podesłać na PW, po weryfikacji danych przesyłam na PayPal z powrotem 40 zł lub na konto bankowe.

Dlaczego sam nie mogę kupić ?

Ponieważ nie mam potwierdzonej karty bankowej w PayPal, a jest to wymagane do kupna tego.

Przed zakupem proszę odezwać się na PW czy można jeszcze kupić, żeby się nie okazało że kupią 3 osoby a ja nie wypłacę im pieniędzy.

Edit: Zwiększyłem stawkę ponieważ zależy mi na czasie.

Pozdrawiam

To znaczy, że jest szansa, iż nic nie przyjdzie i mogę stracić kasę ? Jak nie to jestem zainteresowany ;3


RE: Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - gelmen - 09-08-2013 11:36

Stalmer, przyjdą tylko dość dziwnie to ująłem Wink
Zgłoszę się do Ciebie, jeśli szczygielek się odmyśli.


Masz na koncie PayPal 32 zł i chcesz zarobić jeszcze 8 zł ? Odwiedź ten wątek. - surfer0700 - 11-11-2013 01:26

Moderator uznał temat za PRZEDAWNIONY i przenosi go do Archiwum.