Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Opcja zablokowania wybranych postow - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Opcja zablokowania wybranych postow (/Temat-Opcja-zablokowania-wybranych-postow-74031)

Strony: 1 2


Opcja zablokowania wybranych postow - Komet - 05-08-2013 18:32

Mam pewna propozycje, ktora moim zdaniem zdecydowania ulatwilaby przegladanie forum osobom, ktore sa w ciagu dnia zabiegane i nie maja czasu na przekopywanie sie przez mase bezwartosciowych postow. Ja jak zakoncze swoj dzien i chce wieczorem usiasc przy pc i popatrzec czy moze cos ciekawego sie pojawilo to musze przedzierac sie przez :

[Obrazek: wdc0qt.jpg]

Jest to tylko kawalek jednej ze stron. Wiadomo, ze nie kazdy codziennie zaglada na forum. Sam osobiscie nie mam czasu zeby wieczorem - bo w tygodniu tylko wtedy mam czas -przekopywac sie przez te smieciowe tematy jak refback za reputy, ktorych po kilku dniach nieobecnosci na forum jest masa. W zwiazku z tym zwracam sie z prosba do administracji o wprowadzenie opcji ukrycia wybranych postow. Skoro wiem, ze tak czy inaczej nie bede zagladal do jakis postow to opcja ukrycia ich zdecydowanie ulatwilaby mi dotarcie do ciekawych informacji.


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - Sonrax - 05-08-2013 19:37

Dobry pomysł


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - bios - 05-08-2013 20:14

Ale, że będziesz ukrywał każdy post, którego nie chcesz widzieć czy jak?


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - poczmail - 05-08-2013 20:19

@up

Wydaje mi się, że chodzi o ukrywanie wszystkich postów w "view new posts" z wybranych działów, tj. refbacki, off-top, ew. handel itd.


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - haggard - 05-08-2013 20:22

Imo ciekawy pomysł, taki większy filtr w "Pokaż nowe posty" Big Grin


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - Komet - 05-08-2013 20:25

(05-08-2013 20:14)bios napisał(a):  Ale, że będziesz ukrywał każdy post, którego nie chcesz widzieć czy jak?

(05-08-2013 20:19)poczmail napisał(a):  @up

Wydaje mi się, że chodzi o ukrywanie wszystkich postów w "view new posts" z wybranych działów, tj. refbacki, off-top, ew. handel itd.

Chodzi mi o opcje ukrycia wybranych dzialow, jednak sama/rowniez opcja ukrycia pojedynczych postow tez bylaby okej - jesli w ogole zaloga pozytywnie rozpatrzy ta prosbe.

Ja osobiscie chcialbym brac czynny udzial w zyciu forum mimo masy zajec i obowiazkow - mam na to czas jedynie wieczorem i tez nie codziennie, jednak jak wreszcie usiade i chce zobaczyc co nowego i widze 3 strony refbackow w ktorych musze wyszukiwac czegos wartosciowego to mnie szlag trafia Sad Mysle, ze nie jestem jedyny


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - bios - 05-08-2013 20:31

W sumie to dobry pomysł.


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - Admin - 05-08-2013 20:34

Jak napiszesz wtyczkę to pewnie, domyślnie takowa nie istnieje.


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - Komet - 05-08-2013 20:45

(05-08-2013 20:34)Admin napisał(a):  Jak napiszesz wtyczkę to pewnie, domyślnie takowa nie istnieje.
moze jakis konkurs na wtyczke Jerk

a tak na powaznie to niestety nie mam wiedzy zeby sie za takie cos zabrac, ale zawsze warto bylo spytac


RE: Opcja zablokowania wybranych postow - Skadi - 05-08-2013 21:14

Ja to omijam tak, że sortuję nowe posty działami...co za problem przewinąć je? Oczywiście pomysł fajny, tylko czy możliwy Wink