Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy według Fienda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy według Fienda (/Temat-Dziennik-pracy-wedlug-Fienda-74016)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy według Fienda - xerq - 29-08-2013 11:42

Słabo coś Xpokerface


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 29-08-2013 21:55

Dzień dwudziesty piąty

Co dzisiaj zrobiłem
-Promowanie filmikow
-Szukanie nisz

Cytat:Today's total earnings $0.00
Month's total earnings $31.62

Nadal cienko... Sad Tylko 9 wejść i 11 kliknięć. Bez dobrej niszy nic nie zdziałam, ale niczego ciekawego nie mogę znaleźć, bo coś albo już nie ma szans się wybić, albo jest mało popularne. Dobra, ale szukam dalej.
Przy okazji zapytam. Co mam wpisać na Firecash w polu "Pełny adres", tam gdzie się podaje dane do wypłaty (Konto>płatności). Mam tam wpisać adres banku czy mój adres? Chciałbym już wypłacić pieniążki za sierpień Big Grin
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - Devil877 - 29-08-2013 22:10

Podajesz adres zamieszkania


RE: Dziennik pracy według Fienda - makingmoney - 29-08-2013 22:20

Najlepiej jak wpiszesz "jestem konfidentem, donoszę na innych a potem robię to co oni".
Po tym co napisałeś to powinieneś mieć chociaż odrobinę przyzwoitości i zamknąć te ten temat z wywodami, bo wchodzę sobie poczytać kosiarę i kątem oka zaczepiam o nick, który przypomina mi jak łatwo się sprzedać.

<hejt>


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 30-08-2013 15:24

(29-08-2013 22:20)makingmoney napisał(a):  Najlepiej jak wpiszesz "jestem konfidentem, donoszę na innych a potem robię to co oni".
Po tym co napisałeś to powinieneś mieć chociaż odrobinę przyzwoitości i zamknąć te ten temat z wywodami, bo wchodzę sobie poczytać kosiarę i kątem oka zaczepiam o nick, który przypomina mi jak łatwo się sprzedać.

<hejt>
Bla bla bla, coś jeszcze? Wink
A serio to tacy ludzie jak ty jeszcze bardziej mnie motywują, bo lubię kiedy moi hejterzy mają ból dupy Big Grin

(29-08-2013 22:10)Devil877 napisał(a):  Podajesz adres zamieszkania
Dzięki


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 30-08-2013 23:32

Dzień dwudziesty szósty

Co dzisiaj zrobiłem:
-nabijanie punktów
-promowanie filmików

Cytat:Today's total earnings $0.32
Month's total earnings $31.94

Porażki ciąg dalszy. Póki co nic nowego w kwestii wejść i zarobków. 11 wejść i 16 kliknięć. Na razie zostaje mi tylko promowanie filmików. Jak uda mi się wskoczyć z moją niszą na pierwszą stronę to wtedy hajs się zacznie zgadzać Lol
EDIT: A jednak wpadł lead (w momencie pisania tego posta był on widoczny jako yesterday). Także doliczam go, a jest to Brazylia za 0.32 Smile
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 31-08-2013 22:59

Dzień dwudziesty szósty

Co dzisiaj zrobiłem:
-nabijanie punktów
-promowanie filmików
-szukanie nisz

Cytat:Today's total earnings $0.00
Month's total earnings $31.94

Dzisiaj nic. Wejścia powinny niedługo wrócić do normy bo jest zainteresowanie moją ostatnią niszą. Dnia dzisiejszego 17 wejść i 20 klików. Wypłaciłem również moją sumę no i czas na małe podsumowanie sierpnia Smile

Statystyki wyglądają tak:
Przez ten miesiąc zarobiłem 31.94$
Razem mojego bloga odwiedziło 1.190 osób.
W link kliknęło 1.480 osób.
Najwięcej liczba wejść to 164 dnia 23.08
Największa dniówka to 10.02$ dnia 18.08
Ogólna liczba pobrań to 19


Dodam tylko jeszcze że bardzo się z tego wyniku cieszę i liczę na lepsze kokosy przez wrzesień (tym bardziej, że każdy dostał konto Ultimate Big Grin).
To chyba tyle. Oficjalnie ten miesiąc uważam za zamknięty Wink
Pozdro impreza



Dziennik pracy według Fienda - Vasaki - 25-02-2018 10:00

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.