Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy według Fienda - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy według Fienda (/Temat-Dziennik-pracy-wedlug-Fienda-74016)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 24-08-2013 21:56

Dzień dwudziesty

Co dzisiaj zrobiłem:
-Promowanie filmików
-Wrzucenie filmiku do niszy na nowo

Cytat:Today's total earnings $3.80
Month's total earnings $30.88

SIĘ WKU***ŁEM 4. Usunęli mi mój filmik do głównej niszy... Muszę go wrzucić na nowo i promować od nowa, a dopiero co był na pierwszej pozycji. Wejścia spadły prawie o połowę... Dzisiaj zaledwie 78 odwiedzin i 109 wejść w link. Co prawda wpadł lead i to z Francji, ale tylko za 3.80 pokerface. Dzisiejszy dzień to porażka, ale nie ma co się poddawać, jadymy dalej
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - Mafiozo19990 - 24-08-2013 22:58

i tak nieźle Ci wpada dolarków Smile przez następny miesiąc się ich już troche uciuła impreza


RE: Dziennik pracy według Fienda - alizen - 24-08-2013 23:17

jak zdobywasz wyświetlenia na yt?


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 25-08-2013 11:55

(24-08-2013 22:58)Mafiozo19990 napisał(a):  i tak nieźle Ci wpada dolarków Smile przez następny miesiąc się ich już troche uciuła impreza
Mam również taką niedzieję Big Grin

(24-08-2013 23:17)alizen napisał(a):  jak zdobywasz wyświetlenia na yt?
Poprzez ShareYoutubeVideos oraz view2.be. Używam również enhanceviews do komentarzy i addmefast do łapek.


RE: Dziennik pracy według Fienda - alizen - 25-08-2013 14:15

dużo wyświetlen masz z SYV bo mi nabił 5 credit i jakis blok jest


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 25-08-2013 22:35

Dzień dwudziesty pierwszy

"Co dzisiaj zrobiłem:"
-Flagowanie moich filmów
-Zrobienie hacka w VB
-Promowanie filmików

Cytat:Today's total earnings $0.74
Month's total earnings $31.62

Dzisiaj wpadł lead, ale nadal jestem wkurzony za usunięcie mi filmiku... Najgorzej dołuje mnie to, że inny gość zakosił mi mój film (nawet nie zakrył znaku) i znajduje się on na pierwszej stronie -.- Zajebista jest sprawiedliwość na YT. Teraz flaguje ten filmik wszystkimi kontami (nawet byłem u znajomych żeby go oflagować xD). Rozumiem jeszcze uczciwą konkurencję, ale taki bezczelny plagiat jest żałosny...
O statsach nie będę długo pisał, bo są kiepskie. 44 wejść, 54 kliknięć w link no i jeden lead z UK za 0.74.
Ogólnie jakoś mało tego hajsu dostaję za pobrania (wczoraj 3.80 za Francję, a dzisiaj 0.74 za UK), ale dobra nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Stworzyłem dzisiaj rano nowego hacka, ale filmik zrobię jutro, bo dzisiaj (o dziwo niedziela) miałem zabiegany dzień i teraz myślę tylko o jakimś piwku
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - DawidFB - 26-08-2013 21:48

powodzenia Wink


RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 26-08-2013 21:57

Dzień dwudziesty drugi

Co dzisiaj zrobiłem:
-Promowanie filmików
-Flagowanie filmików
-Filmik do wczorajszego hacka (na razie jest ukryty)

Cytat:Today's total earnings $0.00
Month's total earnings $31.62

Zajebiście... Znowu usunęli mi filmik, tym razem do tej drugiej głównej niszy. Nie wkurzyłem się jednak za specjalnie, bo i tak ta nisza już się zaczęła wypalać. Czyli teraz krótko mówiąc wracamy do początków, kiedy wchodziło mi na bloga po 10 osób xD. Statsy: 13 wejść i 15 kliknięć bez leada.
Nie sądzę aby do końca miesiąca udało mi się jeszcze wiele zarobić, ale w sumie i tak się cieszę. Głównym moim celem było uzbieranie około 100zł (czyli ok. 30$) no i jak widać udało się z czego jestem ogromnie dumny Smile
Youtube usunął też filmik tego gościa który bezczelnie skopiował moją pracę (przypomnę, że nagrywałem do tego dubbing oraz pokazywałem bardzo wiarygodny dowód, który nie był łatwy do zrobienia). Kilka plagiatów jednak jeszcze można znaleźć
Tak więc mimo tego zjazdu na dno w ciągu kilku ostatnich dni to i tak jestem szczęśliwy z mojej zarobionej sumki Smile
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 27-08-2013 22:47

Dzień dwudziesty trzeci

Co dzisiaj zrobiłem:
-Zdobywanie punktów
-Promowanie filmików
-Flagowanie plagiatów
-Szukanie nisz

Cytat:Today's total earnings $0.00
Month's total earnings $31.62

2 wejścia na bloga, 3 kliknięcia, 0 leadów Xpokerface
Teraz tylko mogę szukać nisze i je tworzyć aż w końcu znajdę coś dobrego. Kokosów póki co nie będzie, ale nie ma co się poddawać Wink
Sorki, że tak krótko, ale nie wiem o czym jeszcze mogę tu napisać Tongue
Pozdro impreza



RE: Dziennik pracy według Fienda - Fiend - 28-08-2013 22:41

Dzień dwudziesty czwarty

Co dzisiaj zrobiłem:
-Zdobywanie punktów
-Promowanie filmików
-Flagowanie plagiatów
-Szukanie nisz

Cytat:Today's total earnings $0.00
Month's total earnings $31.62

Dzisiaj już nieco lepiej. Moja przedwczorajsza nisza powinna się udać, bo nalazło z niej 19 osób, a 16 kliknęło w link. Sądzę, że za jakiś czas biznes powinien się rozkręcić na nowo Big Grin Nie mam w sumie nic więcej do powiedzenia tak więc
Pozdro impreza