Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HUMOROWO (Kawały ,dowcipy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: HUMOROWO (Kawały ,dowcipy) (/Temat-HUMOROWO-Kawaly-dowcipy-74)

Strony: 1 2


RE: HUMOROWO (Kawały ,dowcipy) - GoreYoite - 17-07-2010 15:48

Był sobie Buba, który uważał, że wszystkich zna. Zaprosił go do swojego biura szef i powiedział:
- Jeśli Buba nie będziesz znał chociaż jednego nazwiska to Ciebie wywalę z roboty!
Buba na to.. - phi!
Szef chwilę pomyślał i mówi:
- Buba uważaj! Arnold Shwarzeneger!
Buba:
- Proszę Cię ..
Po chwili wpadli na plan, Arnolidzik zobaczył Bubę i okrzyknął - Buuba! Przyjacielu - i po chwili zaczęli razem pić wodkę..
Szef nieco zaskoczony.. tłumaczył sobie to, że Arnold to sławny aktor i wszyscy mogą go znać. Zastanawiał się dalej i podał kolejne nazwisko:
- George Bush!
Buba:
- Dobra tylko nastepne daj trudniejsze - wpadli potem do Białego Domu, otwierając drzwi z buta a Bush w trakcie konferencji wita Bubę okrzykiem - Witaj Buba! i wywalił wszystkich z konferencji i zaczęli pić!
Szef tym razem już mocno zaskoczony.. ale uważał, że kolejnym razem rozwali Bubę i mówi:
- Buba, to ciekawe czy znasz Benedykta XVI.
- Oczywiscie znamy sie jak rodzina
I tak polecieli do Europy do Watykanu.. stoją na placu stolicy piotrowej i Buba:
- Szefunio.. tutaj stoi straż więc zrobimy tak.. ja pójdę na górę i pomacham Ci z Benedyktem z okna, ok?
- Ok..
Po chwili szef patrzy na okno, a tam Buba i Benedykt machają z okna..
Nagle Buba patrząc z okna widzi karetkę zbierającą jego szefa więc poleciał tam i zapytał co się stało,
- Co się stało?
- Zawał serca.
- ale szefie jak to?!
Szef..
- To, że znasz Arnolda.. ok bo to aktor, że Busha.. to też ok bo to znany prezydent.. że Benedykta.. też się spodziewałem..
- No to co się stało szefie?podszedl do mnie maly chlopiec i zapytał kto stoi tam w oknie obok Buby...