Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
fanpage 20k, wysoka aktywność. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: fanpage 20k, wysoka aktywność. (/Temat-fanpage-20k-wysoka-aktywnosc-73982)



fanpage 20k, wysoka aktywność. - ciemnebiznesy - 05-08-2013 05:24

1.Nazwa przedmiotu : Fanpage 20k+
2.Opis przedmiotu : Naturalny fanpage z wysoką aktywnością fanów.
3.Zdjęcia : [Obrazek: mink9e.png]
4.Kontakt : gg: 47201217, pw
5.Cena : 600
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew


Dobrze prowadzony i bardzo aktywny fanpage. Praktycznie nie umieszczałem na nim reklam (ostatnio wrzuciłem 3 posty z linkiem MSPartners, zarobione 6$). Czysty i schludny.Prowadzę go od samego początku, tematyka to kraj jakim jest Rosja (zdjęcia,filmy), więc praktycznie niewyczerpana tematyka + masa materiału do wrzucania jaką można znaleźć w internecie.
Nie reklamuję FP, fani sami się schodzą poprzez wrzucanie przeze mnie zdjęć (niektóre zdjęcia bardzo szybko łapią udostępnienia, rzadko kiedy liczba lajków pod zdjęciem wynosi poniżej 200).
FP ma bardzo duży potencjał, dziennie w zależności od aktywności dochodzi 100+ fanów (jednego dnia 150, innego 500, jeszcze kiedy indziej i ponad tysiąc).

Zapraszam do kupna oraz kontaktu w razie pytań.


RE: fanpage 20k, wysoka aktywność. - mikiniki - 05-08-2013 05:29

Szkoda że sprzedałeś go wcześniej, cena podlega negocjacji ?
Pozdrawiam


RE: fanpage 20k, wysoka aktywność. - ciemnebiznesy - 05-08-2013 05:36

(05-08-2013 05:29)mikiniki napisał(a):  Szkoda że sprzedałeś go wcześniej, cena podlega negocjacji ?
Pozdrawiam

Sprzedałem wcześniej? Jakiś czas temu wystawiałem go na sprzedaż, jednak się rozmyśliłem i temat przeniesiono do archiwum.
Cena do lekkiej negocjacji, zainteresowanemu mogę podesłać ciekawe źródła ,skąd może czerpać zdjęcia na FP.


RE: fanpage 20k, wysoka aktywność. - mikiniki - 05-08-2013 05:38

(05-08-2013 05:36)ciemnebiznesy napisał(a):  
(05-08-2013 05:29)mikiniki napisał(a):  Szkoda że sprzedałeś go wcześniej, cena podlega negocjacji ?
Pozdrawiam

Sprzedałem wcześniej? Jakiś czas temu wystawiałem go na sprzedaż, jednak się rozmyśliłem i temat przeniesiono do archiwum.
Cena do lekkiej negocjacji, zainteresowanemu mogę podesłać ciekawe źródła ,skąd może czerpać zdjęcia na FP.

Tak, o to mi chodziło. Był wystawiony jakiś miesiąc, półtorej temu. Pewnie byś chciał mniej niż teraz. Pamiętam, wziął bym go wtedy Smile


RE: fanpage 20k, wysoka aktywność. - ciemnebiznesy - 11-08-2013 20:35

sprzedane


fanpage 20k, wysoka aktywność. - Admin - 11-08-2013 20:39

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.