Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rozwinięty Fan Page - FaceBook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Rozwinięty Fan Page - FaceBook (/Temat-Rozwiniety-Fan-Page-FaceBook-73975)



Rozwinięty Fan Page - FaceBook - PolskiSkill - 04-08-2013 22:29

1.Nazwa przedmiotu : Fan Pejdż - FB
2.Opis przedmiotu : Rozwinięty Fan Page na serwisie społecznościowym Facebook, już ponad grubo 7 tyś like. Fani zostali zdobyci przez moją ciężką pracę oraz zaangażowanie np. wrzucanie dobrych postów i nie tylko! Tematyka to głównie Humor, więcej info pod kontaktem. Dodam jeszcze na koniec że statystyki są tylko na plusie!
3.Zdjęcia :[Obrazek: 9lkq.png]
4.Kontakt : PW & GG: 47219630
5.Cena : Do Uzgodnienia!
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Przelew.

Dałem nawet Fan Page do wyceny, aby zobaczyć ile za taki fan page mogę otrzymać były kwoty w przedziałach nawet do 400zł lecz oczywiście gwarantuje że za takie kosmiczne kwoty nie sprzedam! Smile

Sprzedaje z powodu, gdyż nie mam czasu na prowadzenie tak dobrego fan page a nie może się zmarnować!


Rozwinięty Fan Page - FaceBook - surfer0700 - 04-08-2013 23:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.