Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Znajomi - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook - Znajomi (/Temat-Facebook-Znajomi-73961)



Facebook - Znajomi - aero2 - 04-08-2013 19:40

Chciałbym nabić sobie znajomych na Facebooku, ale nie wiem jakie są limity dzienne zaproszeń i ile można ich mieć maksymalnie?

Zaprosiłem z 10 osób, ale od razu prosi o jakieś weryfikacje.

Może znacie sposoby, na ominięcie tych różnych limitów?

Mówiąc po polsku, jak szybko i łatwo ich nabić, by konto nie zostało zablokowane na zawsze?

Za każdą pomoc +


RE: Facebook - Znajomi - MrocznyKILL - 04-08-2013 19:42

Również podpinam się do pytania ... swojego czasu potrzebowałem fake konta ale zostało zbanowane przez tą weryfikację ...


RE: Facebook - Znajomi - Kaiteu - 04-08-2013 19:44

Swego czasu kiedyś też chciałem nabić sobie znajomych. Prosili o rozpoznanie ich itp poprzez zdjęcia, nie dałem rady oczywiście.
Napisałem do supportu dlaczego tak się stało i napisali, że moi znajomi są z różnych miast i to ich zaniepokoiło. Więc może masz podobnie.

Co do metod to może ktoś ma trochę kont i za jakąś opłatą doda Cię z każdego jako znajomy.


RE: Facebook - Znajomi - poczmail - 04-08-2013 21:20

Jeśli chcesz fake znajomych, w poradnikach jest temat, gdzie ludzie umieszczają swoje fikcyjne konta - zazwyczaj ~95% zaproszeń jest akceptowanych.

Gorzej, jeśli zależy Ci na realnych znajomych. FB blokuje możliwość zapraszania po analizie np. zignorowanych zaproszeń, a te łatwo zdobyć spamując do realnych osób.


RE: Facebook - Znajomi - Admin - 05-08-2013 07:29

dyskusje na ten temat już były prowadzone na forum, niech niektórzy zaczną próby korzystania z opcji szukaj.


Facebook - Znajomi - Admin - 05-08-2013 07:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.