Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
[PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. (/Temat-PORADNIK-Zarabianie-Na-Neobux-73954)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - doopo - 17-08-2013 13:07

Zgadzam się w 100% z postem powyżej do wynajmowania refów niezbędny jest upgrade konta, na standard nic z nich nie zarobimy a jedynie stracimy ^


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 18-08-2013 21:36

Pewny jesteś? To w takim razie ja już nie wiem na czym się dorobiłem jak miałem standard. A miałem tylko wynajętych refów, więc nie zakładaj z góry, że stracimy jak nawet nie próbowałeś.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - mateusz4699 - 02-09-2013 23:08

Jeśli chcecie zarabiać w neobuxie to trzeba ale zainwestować w przedłużanie refów na 240 dni oraz pilnować recykling.


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Qwik - 16-09-2013 14:38

Wypłaca jeszcze?


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Evid3nce - 17-09-2013 05:22

Jak najbardziej Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 19-09-2013 18:21

(16-09-2013 14:38)Qwik napisał(a):  Wypłaca jeszcze?

beka

Neobux działa już ponad 5 lat i jest jednym z największych buxów... czemu ma nie wypłacać?


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - zabajka - 20-09-2013 19:47

mam pytania w związku z neobux Smile

jaki jest koszt zakupu poleconego/poleconych ( jakie są paczki)
jak ustawię opcję AutoPay ( i też gdzie ją ustawić ) to czy poleconego już nie muszę przedłużać bo jak kliknie to sam się opłaci i w ten sposób przedłuży, a jeśli nie to jak ich przedłużać automatycznie oraz jaki jest koszt w $ takiego przedłużenie i na jaki czas jest to przedłużenie wynajmu poleconego
oraz jak wpłacić pieniądze krok po kroku z paypal na konto neobux by dokonać zakupu poleconych, oraz krok po kroku jak się potem z pieniędzy znajdujących na koncie neobux( te zarobione z poleconych i prze ze mnie) dokonać zakupu poleconych, czy trzeba coś w obrębie konta z jednej opcji na drugą przelewać


z góry dziękuję za odpowiedź i informację, po przeliczeniach i uzbieraniu kwoty $ zarejestruję się w buxie Smile


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - patulsky1337 - 20-09-2013 21:33

Cytat:mam pytania w związku z neobux Smile

Cytat:jaki jest koszt zakupu poleconego/poleconych ( jakie są paczki)

Jeden wynajęty polecony kosztuje 0,20$ ( ok. 60 groszy). Najmniejsza możliwa paczka to 3 poleconych.

Cytat:jak ustawię opcję AutoPay ( i też gdzie ją ustawić ) to czy poleconego już nie muszę przedłużać bo jak kliknie to sam się opłaci i w ten sposób przedłuży, a jeśli nie to jak ich przedłużać automatycznie oraz jaki jest koszt w $ takiego przedłużenie i na jaki czas jest to przedłużenie wynajmu poleconego


AutoPay ustawiamy w Refferals>Rented. AutoPay pozwala na automatyczne przedłużanie poleconych więc tak- nie musisz martwić się o ich przedłużanie. Jednak polecam oznaczać poleconych flagami, zależnie od ich wartości ( średnia kliknięć i ilość kliknięć) i ręcznie przedłużać tylko tych aktywnych.

Cytat:oraz jak wpłacić pieniądze krok po kroku z paypal na konto neobux by dokonać zakupu poleconych, oraz krok po kroku jak się potem z pieniędzy znajdujących na koncie neobux( te zarobione z poleconych i prze ze mnie) dokonać zakupu poleconych, czy trzeba coś w obrębie konta z jednej opcji na drugą przelewać

Jeśli posiadasz konto w Internetowym banku takim jak payza lub paypal i chcesz wpłacić środki w celu np. zakupu poleconych, robisz tak:

1. Wejdź w statystyki profilu ( główny ekran profilu).
2. Znajdź kategorie "Account" ( tabela obok wykresu aktywności) i kliknij w symbol "+" przy "rental balance".
3. Wybierz bank i kwotę jaką chcesz wpłacić.
4. System poprosi o login i hasło ( zależnie od banku) i potwierdzenie operacji.
5. Pieniądze powinny już być na koncie Neobux, opóźnienie może czasem jednak sięgać do kilkunastu, nie więcej minut Wink


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - Pawel725791 - 22-09-2013 17:11

Działam. Narazie mam 0.020$ wieć troche mi zajmie uzbieranie 0.6$ na pierwszą paczkę poleconych. Nie można tego jakoś przyśpieszyć?


RE: [PORADNIK] Zarabianie Na Neobux. - tomazzi - 22-09-2013 17:14

(22-09-2013 17:11)Pawel725791 napisał(a):  Działam. Narazie mam 0.020$ wieć troche mi zajmie uzbieranie 0.6$ na pierwszą paczkę poleconych. Nie można tego jakoś przyśpieszyć?

można Tongue
wpłacić własną kasę Tongue czyli zainwestować Smile