Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. (/Temat-TremorGames-Czyli-jak-zdobyc-gry-za-ankiety-oraz-granie-w-gry-73944)

Strony: 1 2


TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 04-08-2013 13:22

Strona TremorGames pozwala na zdobycie punktów zwanych "coins" co oznacza monety, dzięki nim możemy zdobyć darmowe gry na STEAM oraz Origin. Już na początku napiszę, że ta strona wydaję gry w 100% pewnością, że dostaniemy do niej klucz. Zacznijmy od rejestracji, której raczej nie muszę opisywać bo każdy sobie poradzi, tutaj jest link : http://www.tremorgames.com/?ref=77173 Możemy uzyskać oto te monety na kilka sposobów :

- Wypełnieniu ofert oferowanych przez reklamodawcę
- Graniu w ciekawe gry na przeglądarce
- Zapraszaniu znajomych ( 20% zdobytych przez nich punktów )
- Zdobywaniu Osiągnięć ( Trophies )

Teraz pokaże wam, jak najszybciej zdobyć monety Smile

[Obrazek: o9mw01.jpg]



Tak więc na tym screenie wyżej widać oferty, są one DARMOWE lub "PŁATNE" na tych darmowych po prostu rejestrujemy się, potwierdzamy e-mail i powinniśmy otrzymać nasze monety.W tych ofertach "płatnych" musimy podać swój numer telefonu a następnie podać pin który nam przyszedł SMSem i rozpoczyna się subskrypcja która jest bardzo droga i nie powinniśmy tego robić, lecz jest na to sprytny sposób.Kupujemy starter najlepiej Orange bądz Heyah, mamy 5 zł, wysyłamy SMS gdzie chcemy aby pozostało nam najlepiej więcej niż 1 zł na koncie i podajemy numer właśnie tego starteru i akceptujemy pin Smile Niestety niektórych ofert nie zalicza, lecz są takie które przyjdą szybko i łatwo.

A oto takie jakie były moje początki z Tremorem Smile

[Obrazek: 2ivk8pz.jpg]

Drugi sposób jest wolniejszy, ale możemy się również zabawić, ponieważ będziemy grać w gry !!

[Obrazek: 157eq7d.jpg]


Jak widzimy wyżej, mamy po prawej stronie zakładkę Achivements, za którą również zdobywamy nasze cenne monety.Mamy za zadanie zrobić to co mamy podane czyli na przykład : Complete 15 level

Ostatni sposób jest najwolniejszy, lecz nie przejmujcie się z nim, w trakcie waszej przygody z tą stroną on sam się wypełni a polega on na Trophies :

[Obrazek: fx3pdx.jpg]

A tutaj screen gdzie pokażę, że ta strona jest w 100% wypłacalna w grach w tych kilku grach wartych 90$ :

[Obrazek: 2qwhk3r.jpg]


Jeszcze raz link do rejestracji: http://www.tremorgames.com/?ref=77173

Oraz czysty: http://www.tremorgames.com/



RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - kasass - 04-08-2013 17:56

no przetestuje jak zadziala fundne sobie cs source albo gta 4 Smile

w gry raczej sobie nikt nie zagra bo mi wyskakuje ze gra nie ejst dostepna dla twojego regionu kraju


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 04-08-2013 21:45

Trzeba wbić wyższy poziom, albo poczekać aż odblokują gry dla Polaków. I tak jest dobrze bo kiedyś Polcay nie mogli się rejestrować. Nie polecam wchodzić przez proxy bo jesli ktoś juz przez takie wchodził mozna dostać bana.


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - MrocznyKILL - 04-08-2013 21:49

(04-08-2013 17:56)kasass napisał(a):  w gry raczej sobie nikt nie zagra bo mi wyskakuje ze gra nie ejst dostepna dla twojego regionu kraju

Gdy wprowadzą gry dla polaków proszę o inf Smile chętnie zapiszę się z ref osoby która da mi cynk Wink


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 04-08-2013 21:52

Proponuję się juz rejestrować bo codziennie jest bonus za zalogowanie


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 07-08-2013 10:32

Od dzisiaj za 395 Tremor Coins można również zakupić:
1. Metro 2033 (worth $14.99)
2. Risen (worth $9.99)
3. Sacred Citadel (worth $14.99)

395 Coinsów można uzbierać wypełniając 2 ankiety. Ja wczoraj tylko nabiłem 508 coins. Naprawde warto. Polecam.


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - Mrostry0407 - 07-08-2013 10:52

Dzięki Cynk, już kupiłem Huh


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - kasass - 09-08-2013 19:57

ja kupiłem 3 sztuki Smile ale nw jak teraz zdobywac punkt zdobyłem z 3tys i stoje


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - InsaneProGamer - 13-08-2013 13:14

Zmień numer lub oferty Smile


RE: TremorGames - Czyli jak zdobyć gry za ankiety oraz granie w gry. - vankosiara - 13-08-2013 13:42

Za podanie fajnego sposobu rejestruje się z refa Wink

(04-08-2013 17:56)kasass napisał(a):  w gry raczej sobie nikt nie zagra bo mi wyskakuje ze gra nie ejst dostepna dla twojego regionu kraju

Przecież można dodać grę do Steam'a po ang i zmienić na polski o ile jest dostępny na Steam'ie.. Po za tym jak gra jest po ang to włączasz napisy i jedziesz.
Spójrz na to z tej strony :
Dwa w jednym - uczysz się angielskiego i to od lepszej strony, bo nie uczysz się je*anych czasów tylko czegoś przydatnego a w dodatku ciupiesz sobie w gierkę Huh