Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wynajmij moje zyski POLECAM - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wynajmij moje zyski POLECAM (/Temat-Wynajmij-moje-zyski-POLECAM-73936)

Strony: 1 2


Wynajmij moje zyski POLECAM - anon1232 - 04-08-2013 11:41

Tytuł:
Wynajmij zyski z mojej strony internetowej
Opis:
Wiem, że brzmi to absurdalnie, ale wytłumaczę zaraz dlaczego jest inaczej. Posiadam kilka stron internetowych z których łącznie zarabiam powyżej 200zł miesięcznie, wiadomo, żeby za to coś sobie kupić powiedzmy za kwotę 500zł, czy 1000zł musiał bym czekać te kilka miesięcy. Dlatego też bym chciał wynająć zyski, żeby nie czekać i potrzebne pieniądze mieć od zaraz. Wiadomo, że osoba, która je będzie wynajmować będzie miała z tego zyski. Zapewne coś powyżej nie wymieniłem, dlatego proszę zadawać pytania najlepiej na PW.
3.Zdjęcia :
brak
Kontakt :
[email protected]
5.Cena :
Wynajęcie zysków na 3 miesiące
Całkowity zysk: 600PLN +
Zysk miesięczny: 200PLN +
Cena: 400PLN
-----------------------------
Wynajęcie zysków na 6 miesięcy
Całkowity zysk: 1200PLN +
Zysk miesięczny: 200PLN +
Cena: 700PLN
-----------------------------
Wynajęcie zysków na 12 miesięcy
Całkowity zysk: 2400PLN +
Zysk miesięczny: 200PLN +
Cena: 1400PLN
-----------------------------
Kupno pomysłów, stron w całości
Roczny zysk: 2400PLN +
Zysk miesięczny: 200PLN +
Gwarancja: 3 lata
Cena: 2500PLN Do negocjacji
6.Sposób zapłaty za przedmiot :
Przelew online (Transferuj.pl), zwykły lub internetowy

Liczę na wyrozumiałość, wystawiłem ten temat po to aby dowiedzieć się czy mam możliwość takiego czegoś sprzedać i usłyszeć opinie od innych. Byłym wdzięczny za delikatne opinie.



RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - Kaiteu - 04-08-2013 11:56

Nie sądzę iż sprzedasz coś takiego. Nie masz 100% pewności, że zyski będą się utrzymywać. Mimo, że możesz mieć 99% to zawsze coś pójdzie nie tak i już po zyskach a kupujący traci pieniądze.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - olo$ - 04-08-2013 12:03

Co to za strony? Podaj na PW


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - Krissu - 04-08-2013 12:11

Widzę, że oszukista - czelendż akcept. Temat chyba do kosza.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - anon1232 - 04-08-2013 12:11

Mam kopie zapasowe stron, więc gdyby serwer padł wystarczy przerzucić się na nowy. Po za tym te aliasy są dobrze wy pozycjonowane, na jedną stronę przypada kilka aliasów. Wiadomo 100% pewności nigdy nie ma, ale 99% jest, nie wiem co mogło by spowodować utratę zysków, raczej jest to nie możliwe, mam to trochę obcykane więc zawsze wiem co zrobić przy jakiś problemach. Zawsze też mogę stworzyć nowe strony i tak w kółko, to żaden problem.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - Kaiteu - 04-08-2013 12:13

Podaj linki a zobaczymy czy warto.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - anon1232 - 04-08-2013 12:14

(04-08-2013 12:11)Krissu napisał(a):  Widzę, że oszukista - czelendż akcept. Temat chyba do kosza.

Prosiłem o delikatną opinię, ale jak widać nie każdy potrafi to zrozumieć. Mam naprawdę dobre zamiary, tylko po prostu chcę się dowiedzieć w jaki sposób to sprzedać, wynająć to tyle.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - Kaiteu - 04-08-2013 12:15

No to pokaż nam strony. Jak możemy zainwestować w coś czego nie widzę i nie wiem jaki potencjał ma ?


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - anon1232 - 04-08-2013 12:19

Wysłałem tym co proszą o strony na PW.


RE: Wynajmij moje zyski POLECAM - Krissu - 04-08-2013 12:20

(04-08-2013 12:14)anon1232 napisał(a):  
(04-08-2013 12:11)Krissu napisał(a):  Widzę, że oszukista - czelendż akcept. Temat chyba do kosza.

Prosiłem o delikatną opinię, ale jak widać nie każdy potrafi to zrozumieć. Mam naprawdę dobre zamiary, tylko po prostu chcę się dowiedzieć w jaki sposób to sprzedać, wynająć to tyle.

Wątpię, żeby osoba, która pierwszy post pisze o wynajmie była wiarygodna. Nie tak ludzie kombinowali. Smile