Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sondaż prezydencki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Sondaż prezydencki (/Temat-Sondaz-prezydencki-7391)

Strony: 1 2 3 4


RE: Sondaż prezydencki - omisiu - 21-05-2010 14:44

Ja wam powiem tak teraz jest tak źle i tak nie dobrze jedna kaczka druki kormoran i tak jeden z nich wygra


RE: Sondaż prezydencki - Marello - 21-05-2010 14:47

Wiadomo że PiS na bronka będziecie głosować no to spoko, pozdrawiam.


RE: Sondaż prezydencki - MareKSG - 21-05-2010 16:25

Górnictwo jest symbolem Śląska. Pan Kaczyński zawsze szanował pracę górników i nie dopuścił do kretyńskiego pomysłu, by górnicy pod ziemią pracowali tyle co każdy człowiek w zwykłej pracy. Mam nadzieję, że brat śp. Lecha Kaczyńskiego będzie kontynuował jego rządy, między innymi z tego powodu. Może nie wszyscy mogą powiedzieć, że było dobrze w Polsce, ale może być jeszcze gorzej. Lepiej na pewno nie będzie.


RE: Sondaż prezydencki - Songoku - 21-05-2010 18:28

Ja będę głosować na Jarosława Kaczyńskiego
spoko ziom nie to co inni poje###cy którzy chcą sprzedać/zrujnować Polskę
Zobaczcie sobie jakie Polska ma pokładay węgla itd. dlaczego tego nie wykożystują
np.pokłady węgla itd.

Mieliśmy kopalnię w pobliżu granicy czeskiej - polacy kopalnię zamkeli bo nieopłacało się wydobywać węgla
a czesi pilsali do PL żądu czy mogą wejść na naszą granicę bo im się opłaca wydobywać węgiel - dziwne

W PL wszystko prywatyzują - inwestorzy z zagranicy kupują i kasa leci do ich państwa, a PL biednieje

Jednym słowem niektórzy ludzie w rządzie są popi#####eni


MareKSG - lepiej zawsze może być tylko trzeba wprowadzić pewne zmiany, a część poje###ych ludzi z rządu na pewno tego nie zrobi (np. Tusk i inne po###y)
Szkoda że ja nie jestem prezydentem Smile


RE: Sondaż prezydencki - Kalis - 22-05-2010 12:51

Jarosław k. Big Grin


RE: Sondaż prezydencki - sebastian43210 - 25-05-2010 08:36

wszyscy tylko nie kaczor.to juz lepper ma lepszą prezencje niz hodowca kotów.mam takie pytanie czy jak wybiorą kaczora to nasza pierwsza dama bedzie sie nazywać alik??


RE: Sondaż prezydencki - Daminn - 25-05-2010 15:11

Nie no Sebastian, co za argument.


RE: Sondaż prezydencki - Xkoniak - 25-05-2010 16:37

Ja Głousje na Pana Andrzeja Olechowskiego :-)


RE: Sondaż prezydencki - Royside - 25-05-2010 17:24

Możecie głosowac na kogo chcecie , wkońcu w Polsce panuje "demokracja"

Liczcie się jednak z tym że i tak wygra Komorowski albo Kaczyński ;0


odlotek.pl - sebastian43210 - 26-05-2010 09:45

(25-05-2010 15:11)Daminn napisał(a):  Nie no Sebastian, co za argument.

argument bardzo mocny Smile.nie przeraża cie to??bo mnie bardzo Smile