Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Firecash czy Highcash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Firecash czy Highcash (/Temat-Firecash-czy-Highcash-73903)

Strony: 1 2 3


Firecash czy Highcash - dondoonsie - 03-08-2013 18:16

Witam. Zarabiam na PPA poprzez youtube.
Mam konto w Firecash i Highcash.

Teraz takie pytanie do userów. Według was który lepszy?
Mi się wydaję ze na highcash wpadają tylko pobrania 0,75$ z US, Malaysia i Canada.
Ludzie mi się w komentarzach żalili że nie mogą pobrać pliku albo np. oferty nie obsługują ich kraju. Jeden gość mówił że nie może pobrać i mieszka w KUWAIT

Zrobiłem test i wsadziłem do filmików trzeci mirror z firecash. No i proszę od zaraz wpadło pobranie z francji 15$, z usa po 1,1$, KUWAIT wpadł, z belgii z rusków i z grecji.

Zastanawiam się czy nie jednak firecash jest lepszy? Może mi się tylko zdaje.
Na pewno w firecash długo oczekuje się na wypłatę w porównaniu z highcashem.
Zapraszam do rozmowy.


RE: Firecash czy Highcash - Szaman1644 - 03-08-2013 18:22

Widzę, że z zarobkami dopiero się rozkręczasz, więc niedługo będziesz miał wyższy poziom konta, a co za tym idzie lepsze zarobki. Nie wiem jak to jest aktualnie z FC, ale jak korzystałem z ich serwisu to słabo wpadały pobrania. Przeszedłem na HC i od razu konwersja się powiększyła.


RE: Firecash czy Highcash - Dominik1010 - 03-08-2013 18:27

U mnie podobnie jak @up w FC miałem ledwo 1 lead dziennie przy 100 klikach tylko że ja przeniosłem się do AC a nie do HC.


RE: Firecash czy Highcash - Vister81 - 03-08-2013 18:53

Teoretycznie najwyższe stawki ma AC, jednak FireCash po wprowadzeniu FireCPA ma usunąć "niższe" typy kont, także będzie znacznie lepiej :]

Osobiście korzystam z FC, także z całego serca je polecam.
Jednak jeśli mentorzy/użytkownicy bardziej pasują Ci na HC/AC, to wybór należy tylko i wyłącznie do Ciebie Smile


RE: Firecash czy Highcash - Dominik1010 - 03-08-2013 18:58

Dodaj AC do ankiety Huh


RE: Firecash czy Highcash - Ratchet - 03-08-2013 19:32

@dondoonsie
Sorry za mały offtop, ale mam pytanie, piszesz, że zarabiasz poprzez YouTube, czyli rozumiem, że nie masz bloga. Jeśli można zapytać, ile masz filmików i kiedy zacząłeś przygodę z PPA?


RE: Firecash czy Highcash - MixKosa - 03-08-2013 20:11

Byłem na HC stawki takie sobie konwersacja taka sobie ale to zależy od promocji, co jest dobre? na pewno AC dlaczego?

+ Dobre stawki
+ Dobra konwersacja
+ Dobry kontakt z Administratorem

Stawki są kilka razy większe na AC niż na tych wyżej wymienionych serwisach.


RE: Firecash czy Highcash - Karczu - 03-08-2013 20:28

(03-08-2013 20:11)MixKosa napisał(a):  konwersacja taka sobie

A z kim ta konwersacja była? Z głównym Adminem HighCash zawsze na poziomie, ode mnie 5/5.

Natomiast jak tam ze stawkami lub konwersją, to nie wiem...


RE: Firecash czy Highcash - miniek9090 - 03-08-2013 20:48

(03-08-2013 20:11)MixKosa napisał(a):  Byłem na HC stawki takie sobie konwersacja taka sobie ale to zależy od promocji, co jest dobre? na pewno AC dlaczego?

+ Dobre stawki
+ Dobra konwersacja
+ Dobry kontakt z Administratorem

Stawki są kilka razy większe na AC niż na tych wyżej wymienionych serwisach.

Stawki może i ma dobre ale powątpiewałbym w ten dobry kontakt z Adminem AC...Rolleyes

Kiedyś pisałem z adminem HighCash i zawsze uzyskiwałem szybką i kulturalną wypowiedź Wink


RE: Firecash czy Highcash - haggard - 03-08-2013 21:00

Ze swojej strony mogę polecić Highcash, pobrania wpadają dosyć często a i skontaktować się z supportem zawsze możesz.