Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock (/Temat-Potwierdzenia-zdobycia-nagrod-oraz-styczniowy-restock-739)

Strony: 1 2 3 4


Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Nyscerion - 05-01-2010 14:55

Doczekaliśmy się, dziś w godzinach nocnych doszły pierwsze potwierdzenia zdobycia nagród podczas ostatniego Restocku. Nagrody powinny zostań wysłane do końca tygodnia, czasz oczekiwania na dostarczenie to 14-21 dni, paczki wysyłane są do Europy, gdy Lockerz wyślę nagrodę zostaniemy o tym poinformowani na E-mail.

Lockerz przeprasza za błędy które wystąpiły podczas grudniowego Restocku, jak i również za godzinę o której się odbył. Zespół Lockerz robił wszystko co w ich mocy aby obiecany przez nich Restock odbył się przed końcem roku, o błędach wynikłych z tego faktu można przeczytać w: Ostatni Restock, informacje. Jeżeli miałeś problemy z wpisaniem swojego pełnego adresu lub numeru telefonu proszę upewnij się, że właściwe dane znajdują się w zakładce ?Settings?. Będziesz poinformowany E-mailem jeśli będą problemy z twoim adresem dostawy.

Wszystkie legalnie zdobyte punkty pozostaną na twoim koncie przez 12 miesięcy od daty której zostały zdobyte. Restocki trwają tylko chwilę i są robione co miesiąc, gdyż strona jest w fazie beta. Ostatecznie gdy Lockerz w pełni wystartuje na początku 2010 roku, nie będzie już żadnych restocków! Nagrody będą dostępne przez cały czas, jednakże będą one kosztowy więcej PTZ. Będzie o wiele więcej sposobów na zarabianie PTZ, dzięki temu uzbieranie większej ilości punktów nie będzie stanowiło problemu. Lockerz jest pewien że w przyszłości wszyscy dostaną swoją upragnioną nagrodę.

W styczniu nastąpi jeszcze jeden Restock z bardziej atrakcyjnymi nagrodami niż dotychczas, aczkolwiek należy pamiętać że takie same przedmioty nie będą wracać z miesiąca na miesiąc. Najprawdopodobniej będą dostępne najpopularniejsze przedmioty z poprzednich Restocków, jak i niespodzianki.

skomentuj na blogu: http://lockerzlist.pl/, Lockerz


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Czarny767 - 05-01-2010 19:04

hmm. to kiedy mozna sie spodziewac Restocku.? mam 170 ptz i nic nigdy nie zamowilem :/
I czekam na rectock


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Kilol - 05-01-2010 19:10

Jak na razie brak info. o restocku. Wiadomo tylko, że będzie w styczniu.Wink


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - wezox - 05-01-2010 19:10

STYCZEN moze w połowie poczekamy zobaczymy


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Zythus - 05-01-2010 19:19

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.... [5 minut później]...EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe...[10 minut później]...EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ekhu ekhu ekhu.

Będzie jeszcze jeden i jeszcze raz, sto lat, sto lat niech żyją nam. LOOOOOOCkerz LOOOOOCkerz, LOCKERZ niech ŻYJĄ NAM!!!! TADAMMMM Big GrinBig Grin
I będą najpopularniejsze nagrody. Czyli na pewno WII i PSP. i będzie taki ostatni restock. JUPI JEJ JUPI JEJ Big GrinBig Grin


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - RAQ - 05-01-2010 20:22

Oby było jak najwięcej PSP, WII itd. , Big Grin i byle by w weekend wczesnym wieczorkiem Big Grin


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - mikobro - 05-01-2010 20:58

I moze frytki do tego xDDD
No wiadomo ze tak by by bylo najlepiej Tongue Ale znajac naszego polskiego farta to zrobia znow restocka dla amerykancow bardziej niz dla europejczykow bo to im sie bardziej oplaca Big Grin U nich bedzie 18 - 20 a u nas cimna dupa Big Grin


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - polini89 - 05-01-2010 22:18

Mam pytanko? Czy ja dostanę także potwierdzenie mailem, że dostanę koszulkę jeżeli po aktualizacji zostałem z-list member? Jeżeli są gdzieś te informacje to z góry przepraszam ale ja świeży jestemTongue


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - Qrinq - 05-01-2010 22:58

Moze i byc nawet o 5 rano byle nie w godzinach kiedy ludzie siedza w szkolach, na uczelniach i w pracy.


RE: Potwierdzenia zdobycia nagród oraz styczniowy restock - D90Tychy - 05-01-2010 23:39

a skąd Oni będą wiedzieć czy Ty siedzisz teraz w pracy, czy nie itp. ?

Także oczekuje Restocku - Także jestem nowy i jak większość ludków nic jeszcze nie zamówiłem ;(

POzdro