Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik XXX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik XXX (/Temat-Poradnik-XXX-73882)



Poradnik XXX - vipper - 03-08-2013 08:30

1.Nazwa przedmiotu : Poradnik XXX
2.Opis przedmiotu : Sprzedam poradnik jak obsługiwać / skonfigurować kamerki na najpopularniejszych stronach internetowych, tak... aby "zarabiały" za nas Big Grin ofc. opisuję wszystkie programy potrzebne, dodatkowe informacje. Nie trzeba pokazywać siebie
Pokażę tą metodę na 3 serwisach, około 200-500 PLN przy inwestycji 30 - 50 zł (2000 - 5000 PKT po 10 gr/1) lub 100 - 300 PLN bez inwestowania ani grosza na tydzień ;D Poradnik jest wytłumaczony jak dla laika.
3.Zdjęcia : http://img708.imageshack.us/img708/1142/npeb.png
4.Kontakt : PW
5.Cena : 50 PLN
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Banki / Przekaz pocztowy
ps. Poradnik jest mojej własności, od nikogo z forum nie kupowałem go! Big Grin
Pozdrawiam!

Cała nauka to kurs na Gadu Gadu!

@DOWN Ofc. że to samo, (nie kupiłem go, wpadłem na ten pomysł dawno temu, sam) pokazuję jak "obsługiwać program". Gdzie kupić odpowiedni program, ew. zdobyć "za darmo". Dodatkowo pomagam uniknąć bana oraz "unaturalnić" zabawę z kamerkami tak aby nikt się nie skapną, że bot. Tego nikt nie sprzedawał do tej pory! Big Grin


RE: Poradnik XXX - rozekrr - 03-08-2013 08:42

Tego nie wiemy czy kupowałeś od kogoś czy nie, a wiem że był kiedyś do sprzedania poradnik jak zarabiać na kamerkach, ze znalezionym, ewentualnie nagranym od kogoś filmem i jego obsługą w programie.

Na 90% jestem pewien że te same opcje przedstawiasz w "swoim", poradniku...

Daj dla yazira, ewentualnie surfera bo chyba powinni poznać.


RE: Poradnik XXX - vipper - 03-08-2013 10:09

Wysłałem,10 sztuk pozostało.


RE: Poradnik XXX - barto - 03-08-2013 16:13

zarezerwuje sobie jedną sztukę, hajs bede miał w połowie przyszłego tygodnia Smile


RE: Poradnik XXX - xerq - 03-08-2013 19:32

Gdzie recenzja od tutora ?


RE: Poradnik XXX - vipper - 03-08-2013 21:02

Napisałem do tutora, spokojnie Smile
@EDIT

Sprzedano dwie sztuki, pozostało tylko 8!

@EDIT
Temat cls, jednak tego nie sprzedaje Jerk2 jest z tego ostatnio niezły zysk Big Grin (jbc. to mogę naprowadzić na temat, nic więcej! Wink)

Proszę o zamknięcie!


RE: Poradnik XXX - vipper - 05-08-2013 15:29

Nie wiem czy edytowane posty są widoczne jako odświeżone, więc proszę o zamknięcie tematu! Big Grin


Poradnik XXX - surfer0700 - 05-08-2013 15:29

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.