Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pakiet hostingowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Pakiet hostingowy (/Temat-Pakiet-hostingowy-73864)



Pakiet hostingowy - fr3sm4k3r - 02-08-2013 15:16

Witam ostatnio dostałem wypłatę z FC i chciał bym ją przeznaczyć na hosting+domene z innych tematów widziałem że polecacie domene na az.pl i hosting na linuxpl.com tak chce też zrobić tylko jaki pakiet teraz zakupić ten 1 mi wystarczy czy raczej się nie nadaje :
Konto W1GB
2 GB pojemności
50 GB transferu / miesiąc
14 - dniowy okres testowy
MySQL 5.1, PHP 4/5.2/5.3/5.4, CGI,Ruby,Python
Tanie rozmowy tel. (VoIP)
Panel administracyjny,SSH
Installatron, SiteBuilder
Domena regionalna gratis!
.Może polecacie jeszcze jakieś inne serwisy jak tak to piszcie(od razu jaki pakiet był by dobry bo nie znam się na tym jakoś dobrze) Smile


RE: Pakiet hostingowy - ovvner - 02-08-2013 15:21

ja tam plecam i hosting i domene na az.pl Tongue personal lub business zaleznie od kieszeni z transferem bez limitu i 50/100 gb miejsca na hostinguSmile no ale linuxpl tez spoko.


RE: Pakiet hostingowy - Qwik - 02-08-2013 18:11

Szkoda ze teraz to piszesz bo do 30 lipca na az.pl było wszystko taniej o 90% z okazji wybrania jakiegoś paszczura na miss.


RE: Pakiet hostingowy - Fudal94 - 02-08-2013 19:15

akurat w az co chwile jest ta promocja, wiec jesli ci sie nie spieszy to mozesz poczekać, lecz az jest wedlug mnie slabe Smile


RE: Pakiet hostingowy - fr3sm4k3r - 02-08-2013 23:34

Fudal94 a jaki hosting polecasz ? i jaki pakiet ?


RE: Pakiet hostingowy - Skipi - 03-08-2013 04:45

boo.pl

Zawsze mozesz sobie zmieniac pakiety.

P.S najdrozsze nie znaczy najlepsze a tu mozesz miec od 2.66zl do 8 na miecha porzadny hosting.