Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Wszystko o blogach PPA (/Forum-Wszystko-o-blogach-PPA-343)
+--- Wątek: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host (/Temat-Jak-polaczyc-ze-soba-bazy-danych-Biznes-Host-73839)



Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Xzibin - 02-08-2013 10:35

Witam. Otóż wykupiłem własną domenę, oraz hosting (hosting z biznes-host) i mam problem. Otóż wgrałem wszystkie pliki z katalogu wordpress do:
domains/tutajmojadomena/public_html i nie wiem jak zsynchronizowac bazy danych aby wordpress ruszył. Po wejściu na strone widnieje jedynie napis jaki był czyli ta strona należy do blablablabla. Zmienilem w wp-config wszystko tak jak powinienem ale nie wiem co dalej. Jakaś pomoc? Będe bardzo wdzięczny


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - haggard - 02-08-2013 10:37

Usunąłeś stary index.html ?


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Xzibin - 02-08-2013 10:44

A gdzie mam go znaleźć? Jest to moja pierwsza strona internetowa więc jestem w tym jeszcze zielony


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - haggard - 02-08-2013 10:46

Tzn nie mam pojęcia co ci sie wyswietla, ale połacz się przez ftp z hostingiem, wejdź do folderu, gdzie wrzuciłes wordpressa i tam usun index.html Big Grin


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Xzibin - 02-08-2013 10:49

Usunąłem teraz i nic to nie dało


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Br0nek1234 - 02-08-2013 10:55

podaj całą treść błędu.


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Xzibin - 02-08-2013 11:11

Właśnie nie ma żadnego błędu jedynie napis: Welcome! This domain was recently registered at namecheap.com. The domain owner may currently be creating a great site for this domain. Please check back later!

haggard polecił mi abym zmienił DNS i tak też zrobiłem. DNS znalazłem tutaj: http://biznes-host.pl/?s=faq-lh&dzial=domeny&poddzial=domeny_zarzadzanie_1

Wpisałem: dns1.logout.pl i dns2.logout.pl i mam nadzieje że zadziała. Wpisałem dobrze czy mialem wpisać to ip? Ile trwa zmiana DNS?


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - ovvner - 05-08-2013 06:12

Zmiana dns w namecheap trwa do 24h,musisz odczekac az zaczna dzialac wtedy zobacz co sie dzieje Smile


RE: Jak połączyć ze sobą bazy danych? Biznes-Host - Xzibin - 13-08-2013 19:09

Wszystko smiga, dzieki za pomoc temat do zamkniecia Smile