Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy damiana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy damiana (/Temat-Dziennik-pracy-damiana-73825)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 06-08-2013 12:20

Dzień 5
  • Wrzuciłem video na youtube
Zarobki 15,33$ UU 600
Niestety wczoraj prawie nic nie zrobiłem, wszystko wina AutoCADa którego próbuje zainstalować już 2 dzień, niestety bezskutecznie a czasu coraz mniej na projekty, mimo to zarobki zadowalające dziś skończę z podobną kwotą.


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 07-08-2013 11:16

Dzień 6
  • Dodałem kilkadziesiąt komentarzy do bloga
Zarobki 11,39$ UU 736
Praca+ walka z autocadem i znowu nie było czasu na PPA. W końcu udało się zainstalować ale 2009, muszę prosić ludzi aby konwertowali mi pliki, ale może w końcu będę miał więcej czasu. Rekord UU na blogu, co mnie bardzo cieszy.


RE: Dziennik pracy damiana - Magiczek - 07-08-2013 13:50

Powiedz mi Jesteś może studentem? bo jak tak to oprogramowanie AutoDesk ściągniesz za free.
A jak nie Jesteś studentem to zarejestruj się na stronie student autodesk na swoje dane i dajmy na to politechnikę wrocławską (nie bój się nie robią, a przynajmniej nie robili weryfikacji, czy faktycznie tam studiujesz) i masz dostęp do całego oprogramowania od AutoCada, Inventora czy 3DS'a


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 08-08-2013 08:15

Dzień 7
  • Dodałem ręcznie kilka backlinków pr6-pr8
  • Dodałem bloga na kilku katalogów pr7-pr6
Zarobki 8,95$ UU 641
Kolejny dzień z którego mogę być zadowolony, choć pracy nad blogiem znów nie wiele włożyłem.
Jestem studentem, ściągnąłem już wersje 2012, 2011, 2009 na swój komputer, ale cały czas mam problemy z net.framework, próbowałem odinstalować, zaktualizować, i nic nie pomogło.


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 09-08-2013 08:26

Dzień 8
  • Dodałem stronę do kilkudziesięciu katalogów.
Zarobki 9,84$ UU 653
Zarobki zadowalające, mam nadzieje że w tym miesiącu dobije do 200$.


RE: Dziennik pracy damiana - hertia - 10-08-2013 07:41

wow nieźle ci idzie katalogujesz ręcznie czy używasz GSA?


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 10-08-2013 10:58

Dzień 9
  • Szukanie nisz, myślę że znalazłem kilka ciekawych, niedługo znajdą się na blogu
  • Zabawa z Addmefast(nie wiem czemu ale tylko fb share i youtube views mi zalicza, pewnie z powodu wolnego neta ;/)
Zarobki 7,32$ UU 790
Znów rekord UU, sam nie spodziewałem się takich wyników, najbliższe cele to 4 posty, kilka filmików, połączenie bloga z social mediami (fb, twiter, pinterest, google+), blacklinkowanie

hertia- GSE używałem jakiś miesiąc temu przez 5 dni dodając codziennie do bloga po 50 submissions, teraz tylko ręcznie, szukam katalogów min pr1 i tam gdzie ma opcje free dodaje, jednak na akceptacje czeka się od kilku dni do kilku tygodni.


RE: Dziennik pracy damiana - mikro - 10-08-2013 20:21

Daj link do bloga, jak coś PW


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 11-08-2013 12:46

Dzień 10
  • Autopilot
Zarobki 8,55$ UU 771
Napisałem autopilot, lecz do końca tak nie było dużo czytania na temat pozycjonowania, kilka godzin spędzonych na bhf, przygotowanie się do zrobienia 3 hacków, znalazłem grafiki, niestety visualbasic przestało działać po aktualizacji net.frameworka
(10-08-2013 20:21)mikro napisał(a):  Daj link do bloga, jak coś PW
pokerface


RE: Dziennik pracy damiana - jannowak - 12-08-2013 08:40

Dzień 11
  • Wrzuciłem video na yt
  • Dodałem do bloga wtyczkę social media feather
Zarobki 12,84$ UU 755
Chyba rekord co do ilości pobrań , bo aż 19 wpadło, szkoda że Francja,. Norwegia, Holandia albo Australia tak rzadko mnie odwiedzają.