Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? (/Temat-Jak-sprawnie-wypozycjonowac-strone-73798)

Strony: 1 2


Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - szczygielek - 01-08-2013 13:15

Witam, mam pytanie. Chcę wypozycjonowac strone.

Mam zaplecze stron na których moge wstawić linki ale czy to coś da? Chodzi o trafienie do TOP10.
Moje zaplecze stron, na których moge wstawić linki:

1. Page Rank: 4, ranking Alexa: 636816 (zmiana 273609 w górę), liczba linków: 108
2. Page Rank: 4, ranking Alexa: 1272882 (zmiana 115489 w górę), liczba linków: 104
3. Page Rank: 3, ranking Alexa: 1248664 (zmiana 222322 w dół), liczba linków: 43

czy sądzicie, że dzieki umieszczeniu linków na tych stronach moge trafić do top10 w przeglądarce google?

Przepraszam, nie jestem zbytnio w temacie. Proszę o jakieś porady.

a może SeoPilot.pl - ile oni mogą wziąć msc. za trafienie do top10?


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - ThePro - 01-08-2013 13:22

Samo umieszczenie na linka na 3 stronach nie wybije w googlu na top10 ale na pewno dużo zdziałają Wink


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - szczygielek - 01-08-2013 13:28

Więc co jeszcze muszę zrobić?


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - Qwik - 01-08-2013 13:37

Zdobyć więcej zróżnicowanych linków tematycznych o wysokim trust rank i page rank.


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - ThePro - 01-08-2013 13:40

Na pozycje google składa się sporo czynników, poszukaj w googlu najlepiej.


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - Skipi - 01-08-2013 13:43

Duzo kataloguj i zdobywaj backlinki z polskich stron ale mozesz seopilot tez sprobowac tylko tam troche to potrwa.


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - szczygielek - 01-08-2013 17:43

a znacie jakiegoś taniego pozycjonera? ale nie Admina - bo pewnie sobie troche zażyczy za to Big Grin


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - Admin - 01-08-2013 17:58

Póki co twoje pytanie nie ma sensu, nawet nie określiłeś fraz kluczowych pod którymi miałbyś się w top10 znaleźć.
Tanich znam pełno, ale co z tego jak efekty będą marne. a gwarancji brak.

Polecam zapoznać się z poniższą ilustracją, która była częścią mojej pracy licencjackiej, w kwestii projektowania stron www w pozycjonowaniu sprawdza się bardzo podobnie.

[attachment=1975]

TANIO SZYBKO = Łatwe/proste słowa kluczowe
DOBRZE TANIO = Tylko na chwile, brak stabilnej pozycji po zakończeniu współpracy wylecisz z topki
SZYBKO DOBRZE = Inwestujesz - widzisz efekty.
TANIO DOBRZE SZYBKO = Inwestujesz kilkakrotnie więcej, możliwa płatność od efektu.


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - GoodLecki - 14-08-2013 15:13

Nie ma tanich pozycjonerów, to droga inwestycja i na dodatek bez gwarancji sukcesu.Porównał bym to z inwestowaniem na giełdzie.

Widzę w stopce że piszesz teksty , zgłoś się do mnie, możemy zrobić jakąś wymianę barterową. Ty mi coś napiszesz ja ci poświęcę czas na tłumaczenie.
Pozdrawiam


RE: Jak sprawnie wypozycjonować stronę? - worldismine - 31-01-2014 14:36

To jest pytanie warte 100,000,00 zl