Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Probelm z Google Analytics - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Probelm z Google Analytics (/Temat-Probelm-z-Google-Analytics-73797)



Probelm z Google Analytics - boob92 - 01-08-2013 12:30

Witam. Mam problem z google analytics. Od 2 dni stale pokazuje 0 odwiedzin mojego bloga. Jetpack pokazuje natomiast jakby trochę za dużą liczbę (wzrost o 150 dziennie mi się jeszcze nie zdarzał). Na pewno filtra nie dostałem, wiec... może ktoś wie o co kaman? Błąd google analytics czy coś innego?
Dzięki za pomoc. Reputki polecą.


RE: Probelm z Google Analytics - Coristo - 01-08-2013 12:35

Sprawdz czy status twojego analytics'a jest jako "zainstalowany"


RE: Probelm z Google Analytics - Masterjam - 01-08-2013 12:48

U mnie to samo od wczoraj nie działa , pokazuje 0 odwiedzin , chyba jakiś błąd bo odwiedziny w czasie rzeczywistym działają


RE: Probelm z Google Analytics - MixKosa - 01-08-2013 21:25

1. Wejdź na konto swoje i skopiuj kod śledzenia jeszcze raz
2. Sprawdź konfiguracje konta na stronie czy działa zainstalowany kod
3. Nie wklejaj go do podstron tylko do strony głównej i tylko jeden kod nie rozklejaj go wszędzie po witrynie. Mówisz że zauważyłeś wzrost a może korzystasz z auto surfu?


RE: Probelm z Google Analytics - Cevu - 01-08-2013 23:05

To była chwilowa awaria Google Analytics także miałem ten problem jednak dzisiaj po południu wszystko wróciło do normy Smile


RE: Probelm z Google Analytics - boob92 - 02-08-2013 11:18

(01-08-2013 23:05)Cevu napisał(a):  To była chwilowa awaria Google Analytics także miałem ten problem jednak dzisiaj po południu wszystko wróciło do normy Smile


Zgadza się, dzięki wszystkim za odpowiedź Wink