Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moje intra - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Moje intra (/Temat-Moje-intra-73767)

Strony: 1 2 3 4


Moje intra - vankosiara - 31-07-2013 20:44

Moje pierwsza dwa intra Wink Może kiedyś coś zacznę kiedyś z kolegą nagrywać na YT i zbijać hajs Jerk

Moje pierwsze intro (zrobione w nie całą godzinę):

https://www.youtube.com/watch?v=g2cAbKrHQhg

A tutaj drugie zrobione wczoraj w dwie godziny :

https://www.youtube.com/watch?v=OR6T7rmTVWA



Jak oceniacie Wink?


RE: Moje intra - vankosiara - 08-08-2013 20:51

@podbijam

Chcę poczytać trochę komentarzy, krytyki itp Wink


RE: Moje intra - roniartur - 08-08-2013 20:57

Sajebiste Big Grin


RE: Moje intra - Kaiteu - 08-08-2013 21:02

Numer 2 bardzo dobry. Jeśli dopiero zaczynasz to gratuluję.
Dąż do perfekcji !


RE: Moje intra - surfer0700 - 08-08-2013 21:03

Gdybyś tworzył te intra całkowicie samodzielnie, w sensie że grafikę tworzyłbyś sam to miałbym dla Ciebie całkiem spore zlecenie, no ale że jest jak jest, to mogę napisać tylko że ogląda się fajnie, muzyka pasuje. Nawet Rojo czy tam inny JuTuber by się takiego intra nie powstydził Tongue


RE: Moje intra - kleomenes - 08-08-2013 21:10

Kompletnie nie znam się na nagrywaniu takich materiałów i nie wiem co muszą zawierać by zainteresować publikę ale moim skromnym zdaniem są to bardzo fajne intra Smile Gdybym miał na coś zwrócić uwagę to to, żeby skupić się na jednej grze(jeśli to intro do gry) i nie wplatać tam jakiejś innej(jak w drugim filmie o ile dobrze zauważyłem). Poza tym z deka przykrótkie, jeśli to finał to tu trzeba by popracować Smile


RE: Moje intra - vankosiara - 08-08-2013 22:03

(08-08-2013 21:02)Kaiteu napisał(a):  Numer 2 bardzo dobry. Jeśli dopiero zaczynasz to gratuluję.
Dąż do perfekcji !

To są moje pierwsze i jak na razie jedynie intra jakie zrobiłem Wink

(08-08-2013 21:03)surfer0700 napisał(a):  Gdybyś tworzył te intra całkowicie samodzielnie, w sensie że grafikę tworzyłbyś sam to miałbym dla Ciebie całkiem spore zlecenie, no ale że jest jak jest, to mogę napisać tylko że ogląda się fajnie, muzyka pasuje. Nawet Rojo czy tam inny JuTuber by się takiego intra nie powstydził Tongue

Hohoo.. Żebym taką grafikę w 3D tworzył potrzebował bym paru programów co trochę kosztuje Jerk2
Miałem plany wysłać to drugie do Roja albo Rock'a ale wolę sobie zostawić, ponieważ pragnę niedługo coś nagrywać razem z kolegą i hajs z FC wydać na porządne słuchawki z mikrofonem i klawiaturę Tongue

(08-08-2013 21:10)kleomenes napisał(a):  Kompletnie nie znam się na nagrywaniu takich materiałów i nie wiem co muszą zawierać by zainteresować publikę ale moim skromnym zdaniem są to bardzo fajne intra Smile Gdybym miał na coś zwrócić uwagę to to, żeby skupić się na jednej grze(jeśli to intro do gry) i nie wplatać tam jakiejś innej(jak w drugim filmie o ile dobrze zauważyłem). Poza tym z deka przykrótkie, jeśli to finał to tu trzeba by popracować Smile

Też się nie znam Lol
Te intra nie są do końca ściśle tematyczne i nie zamierzałem takowych zrobić.
1-sze ma być do takich morczniejszy FPS'ów jak na przykład The Darkness II i to on występuje w tym tytule.
2-gie intro jest do bijatyk. Wszelkich Mortal Kombatów, Devil May Crajów i tym podobnym grą TPP oraz bijatykom.
Intra zazwyczaj trwają od 10 do 30 sekund, nie widzę sensu robienia 40-60 sekundowego. Intro ma na celu szybkie pokazanie co widz za chwilę będzie oglądał a nie ma to być krótkometrażowy film Wink


W planach intro z gier FPS. Materiały jakimi będę dysponował:
Battlefield 3
Crysis 3
Medal of Honor Warfighter
Max Payne 3

+ może do tego dojdzie jakiś CoD



EDIT:
Oczywiście dodam jakieś 2-3 sekund na koniec intra by dodać logo Wink To są wersje bez log.


RE: Moje intra - vankosiara - 12-08-2013 16:08

Nowe intro, świeżo renderowane - jeszcze ciepłe Lol

Zrobione w 3h.






RE: Moje intra - mmichal013 - 12-08-2013 16:54

Jak dla mnie super Smile Jeżeli mogę wiedzieć w czym je tworzysz ?

Wysłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 4


RE: Moje intra - Mzt12 - 12-08-2013 17:10

jak robisz dobre intro to mam robotę dla ciebie