Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile może kosztować fanpage z 10 tysiącami fanów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Ile może kosztować fanpage z 10 tysiącami fanów (/Temat-Ile-moze-kosztowac-fanpage-z-10-tysiacami-fanow-73758)



Ile może kosztować fanpage z 10 tysiącami fanów - Kacpersky12 - 31-07-2013 18:21

Od 1,5 roku nie działam ze stronami na Facebook'u, więc nie orientuję się w cenach.

Jestem adminem (tym niższym, więc nie mogę nikogo usuwac z adminów i dodawać) jednej ze stron, która ma 10 000 fanów i prawdziwą, wysoką aktywność. Ile mógłaby kosztować taka strona?? Ile byście za taką dali?

Tematyka: Rozrywka ( z tych kategorii dla idiotycznych nastolatków, którzy wyznają miłość przez Facebook'a)


RE: Ile może kosztować fanpage z 10 tysiącami fanów - DeoRIP - 31-07-2013 21:47

Spokojnie 200 zł można dostać lecz jeśli FanPage ma dość ciekawą nazwę i bardzo aktywnych ludzi cena może dojść nawet do 400-500 zł


Ile może kosztować fanpage z 10 tysiącami fanów - surfer0700 - 31-07-2013 22:03

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.