Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp (/Temat-Projekty-graficzne-przemo-portfolio-demoty-upload-pizzerie-kluby-radia-itp-73735)

Strony: 1 2


Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - xeno92 - 31-07-2013 13:28

Witam, tak jak w temacie, wykonam projekty graficzne, czyli zaprojektuje jakby wyglądało Twoje forum, potne grafike, spakuje i po zakupie wysyłam wszystko ładnie pocięte. Wykonuję takie prace jak projekty pod forum PHP By Przemo, Portfolio, Szablony ala demotywator oraz do uploadu zdjęć/filmów, pizzerie, kluby, radia internetowe i czego dusza zapragnie

Płatność:
- Przelew bluecash,
- Przelew PKO BP/Inteligo,
- PayPal.

Czas wykonania:
- 24/48h od zlecenia.

Cena:
- Do ustalenia po zaprezentowaniu projektu.

Czego wymagam?
- Podania tematyki zleconej pracy,
- Podania jak najwięcej informacji które mają znajdować się w pracy,
- Podania jaki projekt mam wykonać czyli: Portfolio, itp.

Kontakt:
- PW,
- W temacie.

Wzór zlecenia:
Kod:
[b]Projekt do wykonania:[/b]
[b]Tematyka projektu:[/b]
[b]Informacje:[/b]
[b]Kolorystyka:[/b]
[b]Coś od siebie:[/b]
[b]Płatność:[/b]



Prace przykładowych projektów zostaną dodane dzisiaj!



RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - bios - 31-07-2013 13:45

Łer is portfolio!!?


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - xeno92 - 31-07-2013 15:20

Projekt wykonany w: 1 godzina, 20 minut.
Program: Photoshop
Typ: Portfolio.

Zdjęcie:
[Obrazek: e6zcbtwhw4lb.png]


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - XcccX - 31-07-2013 17:34

Godzina i dwadzieścia minut na coś takiego? Nie powala, słabo.


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - Qwik - 31-07-2013 18:55

Hehe w temacie o ocenę portfolio same pozytywne komentarze ale już w ofercie komentarz niegatywny,


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - xeno92 - 31-07-2013 19:59

(31-07-2013 18:55)Qwik napisał(a):  Hehe w temacie o ocenę portfolio same pozytywne komentarze ale już w ofercie komentarz niegatywny,
Cóż, to nie ja oceniam, tak jak napisałem to była moja 1 praca portfolio więc powalać na nogi nie będzie tak jak to kolega na górze pisał. Z dniem na dzień, z każdą kolejną pracą rozwijam swoje umiejętności jak tylko mogę. Dziękuję oraz pozdrawiam.


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - Stworkowaty - 31-07-2013 20:08

Mi się bardzo podoba, pewno XcccX gunwo umie ale lubi krytykować. : )


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - Boguśś - 31-07-2013 20:11

A czy szablony allegro wykonujesz ?? Jak tak to Byłbym chetny.


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - xeno92 - 31-07-2013 20:18

(31-07-2013 20:08)Stworkowaty napisał(a):  Mi się bardzo podoba, pewno XcccX gunwo umie ale lubi krytykować. : )
Dziękuję za opinie, nie wiem nie znam go, ale tak jak pisałem to było 1 portfolio w życiu Smile

(31-07-2013 20:11)Boguśś napisał(a):  A czy szablony allegro wykonujesz ?? Jak tak to Byłbym chetny.
Tak, wykonuję.


RE: Projekty graficzne przemo, portfolio, demoty, upload, pizzerie, kluby, radia, itp - bios - 31-07-2013 22:32

Chcesz mi powiedzieć, że oprócz tego skromnego "portfolio" nic nie masz?