Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD (/Temat-LEGITINCOMEBUX-wyplacalny-ponad-30-reklam-dla-konsta-STANDARD-7371)

Strony: 1 2


LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Bobo - 20-05-2010 13:54

Witam, chciałbym Wam przedstawić w sumie to nowy bux, założyłem temat gdyż widzę że nie ma jeszcze tematu o tym buxie.. Smile

Bux o nazwie LEGITINCOMEBUX.COM

Stawki:
Pay per click - $0.01
Pay per referral click - $0.005
Payout minimum - $10
Max. direct referrals - 10
Max. rented referrals - 10

!!! PONAD 30 REKLAM DZIENNIE DLA KONTA STANDARD !!!

Dowody wypłat:

http://www.legitincomebux.com/forum/viewforum.php?f=21

Byłbym bardzo wdzięczny za rejestracje z mojego linku..

http://www.legitincomebux.com/?ref=homieq

Nic nie tracicie, a możecie mi tylko pomóc Smile

Jestem tu nowy, więc jak coś źle napisałem poprawcie mnie.. Smile
(nie straszcie od razu banem) Smile

Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Athemis - 20-05-2010 15:32

Zarejestrowany z reflinka, zobaczymy czy to nie SCAM Smile

[Obrazek: banner1.png]


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Bobo - 20-05-2010 15:34

Dziękuje Smile
No jak na razie wszystko wygląda ok. Mam nadzieje że potowarzyszy nam długo Smile

Zapraszam do rejestracji Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - sznikers99 - 21-05-2010 13:04

i kolejny bux ktory ma caly uklad strony interfejs itp jak 99.9% niewyplacalnych buxow (SCAM)
powiedzcie mi czemu gagabux i neobux sa wyplacalne a maja normalne "WLASNE" stronki wlasne grafiki itd nie skopiowane od kogos innego?


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Bobo - 23-05-2010 16:04

Bux jest wypłacalny. Są dowody.

Zapraszam serdecznie i dziękuję wszystkim za rejestracje. Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - SZAFI - 23-05-2010 16:07

Zarejestrowałem się ... Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Bobo - 24-05-2010 15:49

Dziękuję Smile jak uzbieram do minimum a jest to 10$ i dostanę siano na paypal, OD RAZU daję tutaj dowód wypłaty Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Bobo - 05-06-2010 18:33

Wypłata zlecona Smile

Jak dojdzie dam znać i dam potwierdzenie Smile


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - marmirow - 06-06-2010 07:20

(21-05-2010 13:04)sznikers99 napisał(a):  i kolejny bux ktory ma caly uklad strony interfejs itp jak 99.9% niewyplacalnych buxow (SCAM)
powiedzcie mi czemu gagabux i neobux sa wyplacalne a maja normalne "WLASNE" stronki wlasne grafiki itd nie skopiowane od kogos innego?

Nie pisz że gaga jest wypłacalna bo to jest dopiero scam!!!


RE: LEGITINCOMEBUX - wypłacalny, ponad 30 reklam dla konsta STANDARD - Popos - 06-06-2010 13:48

scam to to nie jest po prostu teraz na wypłatę czeka się prawie 2 miechy