Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! (/Temat-Fancy-Masz-znajomych-Darmowe-zakupy-73703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 09-09-2013 17:13

Także dostałem kilka dni temu zamówiony przedmiot (nie pisałem ani nie wstawiłem do galerii z braku czasu).

Pozdrawiam


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - ICanTrollU - 20-09-2013 13:22

Zbanowali mnie Lol Najpierw dostałem refund za nagrodę (nie wiem czemu), potem zamawiam inną, ban i refund dostałem kolejny. Support napisał, że za złamanie regulaminu - brak powodu dlaczego. Zapytałem się czemu, bo nie mam fake refów z VPN i proxy i nic. Na live chacie pytałem się czemu, skierował do supportu pytanie ponownie facet i nic. Później znowu kontakt z chatem i skierowali mnie do supportu, odpisałem, że brak kontaktu i rozmowa zakończona. Szkoda, bo miałem prawie 50$.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Sugar - 20-09-2013 20:55

Mnie również zbanowali. Zamówiłem maskę konia a następnego dnia dostałem bana. pokerface


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - ICanTrollU - 21-09-2013 11:15

Też miałeś refy z facebooka?


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - SmerF - 21-09-2013 18:05

i jak doszło?


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - eve667 - 24-09-2013 23:44

mam pomysł na poleconych jak to nie fake to g shocku zblizaj sie Wink


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - eve667 - 25-09-2013 17:43

Za rejestrację z mojego refa daje nisze na fancy Smile

chętni na pw


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - maniek250 - 28-09-2013 18:37

Założyłem sobie kont na 32$ przy zmiennym ip co konto rozłączałem modem i czyściłem dane przeglądarki. Zamówiłem jakąś tam szczotke co nie rwie włosów dla dziewczyny, jak dojdzie wstawie zdjęcie Smile


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - ICanTrollU - 28-09-2013 18:39

pewnie bana dostaniesz, zauważą, że ciągle z tej samej przeglądarki i systemu Big Grin ja miałem legalnie refy prawie 50$ i ban.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - maniek250 - 28-09-2013 18:42

Hmm a gdyby tak co kilka kont zmieniać system Huh