Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! (/Temat-Fancy-Masz-znajomych-Darmowe-zakupy-73703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - nakyplaygames - 27-08-2013 18:52

Nie.
Przy samych refach mysla ze proxy,vpn,zmienne ip czy cuś.
Wiec raczej nie da sie za darmo Smile


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 28-08-2013 18:21

Zamówiłem, zobaczymy czy dojdzie. Może iść koło miesiaca paczka.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Mag!c - 28-08-2013 18:41

@up
Jak dojdzie to napisz Smile Można wiedzieć co zamówiłeś ? Jerk


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 28-08-2013 19:46

Nie ma problemu, jak cos dam znać tego samego dnia. Zamowilem nóż który po złożeniu ma przypominać karte kredytową Wink


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Eximo - 28-08-2013 19:50

Uderzysz w stół i będziesz miał go w kilku częściach ^_^


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 28-08-2013 19:56

Eximo, strzelasz czy fakty ? Wątpię żeby nóż wart 100 zł (liczone bez kosztu wysyłki) poszedł za pierwszym uderzeniem. Jak przyjdzie to mogę zrobić test i go opublikować ;D


Ps. Dostałem dzisiaj wiadomość koło 5 nad ranem, przesyłka została wysłana za pośrednictwem FedEx'u Big Grin


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Stworkowaty - 01-09-2013 20:43

Zamówiłem 6 rolek czarnego papieru toaletowego. *.* Jak przyjdzie to dam znać. Big Grin


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Sugar - 03-09-2013 19:54

Ja dziś zamówiłem maskę konia jak przyjdzie inwestuje hajs i zbieram na aparat fujifilm


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Stworkowaty - 04-09-2013 17:56

Też dostałem wiadomość że wysłali i mogę Sobie oglądać gdzie jest moja paczuszka c:


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Stworkowaty - 09-09-2013 14:47

Właśnie doszedł do mnie zamówiony przedmiot, zdjęcie w galerii. ; )