Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! (/Temat-Fancy-Masz-znajomych-Darmowe-zakupy-73703)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Senleyy - 14-08-2013 07:41

Wygląda ciekawe , warto spróbować Smile


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 14-08-2013 13:53

Po jakim czasie będę miał coś w zakładce Credits ? Mam 2 zaproszonych znajomych, figurują w zakładce Referrals a w Credits pusto..


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - nasgaroth - 14-08-2013 16:30

Jeśli nie potwierdzą rejestracji (w mailu, który przychodzi zaraz po), to nie dostaniesz za nich kasy.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 14-08-2013 18:24

@nasgaroth

Dzięki za info

Próbował ktoś "Sztucznie" nabijać refy ? Np. proxy bądź zmienne IP ? Działają takie metody ? Przyznają później rzeczy ?


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - JohnTayds - 14-08-2013 21:20

Cytat:Próbował ktoś "Sztucznie" nabijać refy ? Np. proxy bądź zmienne IP ? Działają takie metody ? Przyznają później rzeczy ?


Ja próbowałem. Najpierw przez VPN-y (flyvpn, security kiss tunnel), a potem bez niczego. Przez moorhunta zakładałem masowo konta, potem z jednego IP (czyszcząc ciasteczka) dokonywałem rejestracji. I naliczało.

Po ok. 10 takich reffach blokowało mi IP. To restratowałęm modem i od nowa leciałem.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Klin - 15-08-2013 08:54

@JohnTayds

Nie blokowali konta za takie techniki ? Zamawiałeś coś od nich już ?


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - Damkofr - 15-08-2013 09:24

za 100$ co jest ciekawego? bo narazie nie mam dosyepu do kompa a z tela sie niezarejestruje.


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - sobolek - 15-08-2013 14:11

Dobra.. Przestałem zbierać. Haka kumpel mi nie pożyczy już.

Specjalnie zamówiłem Plakat - Dziś zamówiony. Zobaczymy kiedy dojdzie, wtedy dodam foto.

Jak na razie macie zamówienie :

[Obrazek: 1zaqy4.jpg]


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - hawkend - 15-08-2013 14:18

Trzeba podać kartę kredytową czy też da się to jakimś innym sposobem zapłacić?

Ogólnie po przekroczeniu 20 poleconych w jakich granicach pieniężnych jest przedmiot losowany?


RE: [PORADNIK] Fancy - Masz znajomych? Darmowe zakupy! - sobolek - 15-08-2013 14:20

(15-08-2013 14:18)hawkend napisał(a):  Trzeba podać kartę kredytową czy też da się to jakimś innym sposobem zapłacić?

Jeżeli masz wystarczającą ilość $$ z poleconych itp. To nie trzeba nic dodawać.

Jak widzisz to mi wyszło 0$.
Wtedy automatycznie z konta ci pobierze tylko te $$.
Cena tego co zamawiasz + 17$ za przesyłkę jest.