Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. (/Temat-Drugi-restock-FireGifts-pl-nasze-wygrane-73684)

Strony: 1 2 3


Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - ICanTrollU - 30-07-2013 18:25

Hej Wink
Niedawno był restock, a więc warto się pochwalić co wybraliśmy. Ja wybrałem bon empik 50 zł. Chyba bug to nie był Tongue
[Obrazek: y86tja.jpg]


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - UmCyK - 30-07-2013 18:44

Dzisiaj restock ??

http://scr.hu/4et/td2te


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - ICanTrollU - 30-07-2013 18:46

Tak, masz screena. Chyba bug nie, ale może... Czekamy na adminów. Ten restock nadal trwa!


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - Szaman1644 - 30-07-2013 18:50

Też jestem ciekaw co i jak z tym restockiem. Jak coś to wybrałem koszulkę Smile


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - rayden - 30-07-2013 19:05

Również ogarnąłem koszulkę, ale wątpliwe jest to, żeby dali restock bez wcześniejszego zapowiedzeniaSmile


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - Br0nek1234 - 30-07-2013 19:09

Koszulka ciekawe co z tego będzieSmile


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - firefare - 30-07-2013 19:20

A co to musi być zapowiedziane miesiąc wcześniej ze restock będzie danego dnia? Był restock to sobie wziąłem nagrodę. Wygrałem koszulkę, a kubka nie brałem bo bym zbity dostał tak jak 2 inne osoby Big Grin

A jak ktoś jest nowy i nie wie o co chodzi? Zarobił 800 gp i patrzy smycz dostępna to sobie wezmie.
A później administracja odmówi nagrody bo był błąd? To głupio by wyglądało. Na razie czekamy na odpowiedź admina jakiegoś Tongue


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - Br0nek1234 - 30-07-2013 19:23

Ja też własnie chciałem kubek ale mówie sobie znów będzie pobity to koszulke wziąłem, jak dojdzie to się biorę na poważnie za serwis bo teraz wbiłem po 1,5msc nie wykonywaniu zadań;p


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - ICanTrollU - 30-07-2013 19:55

Restock raczej prawdziwy, bo nagrody nadal są, ale niektóre wybrane już.


RE: Drugi restock FireGifts.pl - nasze wygrane. - Tajemnicza2 - 30-07-2013 20:09

smycz Wink