Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? (/Temat-Sprowadzanie-towaru-rtv-agd-czy-sie-oplaca-73629)

Strony: 1 2


Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - janek10169 - 29-07-2013 19:43

Witam. Dziś niestety zostałem zwolniony. Mam długi, mam dużo wydatków, a nie mam co nawet sprzedać. Myślę o sprowadzaniu towaru z niemiec. Oferty są naprawdę zajebiste tylko trzeba mieć firmę. Kierowce bym miał itd.

Druga sprawa u mnie na rynku no w sumie jest trochę tego, ale myślałem, żeby sprzedawać na początek na allegro tablica w prasie itd aby ruszyc.

I myślałem o tym dofinansowaniu z banków, że spłaca się same odsetki, a jak wszystko pójdzie jak powinno to nie zwracam im kasy <bezzwrotna pożyczka> tak to reklamują chyba. Nie wiem czy iść w tym kierunku czy odrazu dać sobie spokój i nie myslec o tym.

Mam 19 lat w maju będzie 20. Mam długi.. BIK chyba jeszcze czysty ale to kwestia czasu, aż tam trafię. Tak jak patrzyłem na tej stronce to za 2000pln można mieć naprawde dobrą palete, ale minusem jest to, że jest mix A,B,C czyli hm ze dzialajace uszkodzone i jakies tam, ale z domów handlowych wracają sprzetu np. jak uszkodzi się pudełkjo, kawałek farby odprysnie czy cos takiego.

Co o tym sądzicie?


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - Szaman1644 - 29-07-2013 19:55

Też się tym trochę zajmuje i sam za tydzień będę jechał po telefony. Nie kupuje w paletach nic, bo widziałem jak często to pakują to nie dbają o to. Niektóre urządzenia nie są trwałe, a oni upychają to, żeby weszło jak najwięcej. Zakręciłbym się za towarem rtv i agd, ale nie w ten sposób.


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - Davi - 29-07-2013 20:01

Palety to zła opcja, zresztą nie kupuj tego co nie będziesz widział bo wtopisz hajs.


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - janek10169 - 29-07-2013 20:27

Czyli można kupować pojedynczo wszystko? No, ale sprawdzać towar można? Kurcze a w jaki sposób?


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - janek10169 - 29-07-2013 20:31

bo muszę założyć firmę, aby sprowadzać towar prawda? Nie ma takich firm które udzielają takiego czegoś dla osób prywatnych?


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - janek10169 - 29-07-2013 20:41

aa i niech ktoś mi wyjaśni jak wygląda transport przez granice. Opłaca się coś czy jak ? Nic nie wiem na ten temat, a chciałbym w tym kierunku dążyć Wink


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - matimus - 29-07-2013 20:57

Opcja edytuj kolego Smile nie można posta pod postem Smile

Nowy jesteś więc tak na przyszłość ci piszę przed moderatorami Smile


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - kalutor - 29-07-2013 21:11

Pomysł sam w sobie nie jest zły. Swego czasu trochę się w to bawiłem, a dwóch moich znajomych robi to dalej. Niestety, żeby godziwie z tego żyć, musisz wyłożyć fundusze na zakup palet (20, 30), transport, kogoś kto podrasuje sprzęt, magazyn, reklamę itp. Jedna paleta, to marny zarobek...


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - janek10169 - 29-07-2013 23:01

hm 20 palet a najmniej z tego co widziałem to około 500zł ale myślę te dofinansowanie się starać, bo teraz w bankach można się starać tylko trzeba przeliczyć średni dochod miesieczny wydatki itd opis tego calego. moim zdaniem więcej takich zurtów, jakis komisow czy cos zyje. w elektronice sie dobrze znam lubie sie grzebac, mam znajomego który też lubi się bawić w elektronice, magazyn w sumie na więcej palet jakiś garaż większy. reklama to samemu można po robic wizytkowki plakaty, reklamy w necie, mógł bym nawet swój sklep postawic kiedys stawialem ale z dropshipingiem nic nie wyszlo, bo nie wspierali po kątem plików csv i xml tylko kierowali aby kupic sklep za kilka set zlotych na czym zarobi sie grosze. "KALUTOR" ale często trafia się tak, że jest dużo uszkodzonych rzeczy? Jak to wygląda w rzeczywistości?


RE: Sprowadzanie towaru rtv/agd czy się opłaca ? - Skipi - 30-07-2013 10:15

Rozejrzyj się za towarem za GBP (funty), jak dobrze znajdziesz coś odpowiedniego to można nieźle zarobić przy sprowadzeniu większej ilości.