Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bux godny inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bux godny inwestycji (/Temat-Bux-godny-inwestycji-73625)



Bux godny inwestycji - draksone - 29-07-2013 19:13

Szukam buxów,które są pewne,że nie upadną i da się na nich zarobić inwestując.Do tej pory znam probuxa i neobuxa.Znacie buxy z podobnym stażem do tych ? No i czy polecacie wgl. inwestycje w takie buxy ?


RE: Bux godny inwestycji - Br0nek1234 - 29-07-2013 19:22

Według mnie nie warto to co jest pewne daje bardzo małe zarobki.


RE: Bux godny inwestycji - draksone - 29-07-2013 19:42

Podobno opłaca się przedłużac na 240 dni poleconych,wtedy kaska ładnie ponoć leci Big Grin


RE: Bux godny inwestycji - mafiss - 30-07-2013 14:53

Podobno dobry jest ptcbux i neobux, ale tylko słyszałem, nie miałem styczności Tongue


RE: Bux godny inwestycji - Workis - 27-10-2013 13:53

Ja osobiscie inwestuje aktualnie tylko w 1 buxa : Ojooo.com
Oczywiscie inwestowanie polega tylko na RR.
Rentownosc na koncie premium to okolo 120-130% ROI przy wykupowaniu poleconych na 1 miesiac (a nie dluzej).
Zasada prosta - im bux dluzej funkcjonuje - tym gorzej sie zarabia na RR.
Np. na neobuxie/probuxie inwestycja malych pieniedzy w RR zwraca sie albo po 200+ dniach, albo jest sie w plecy.
Oprocz tego mozesz liczyc ode mnie na ojooo.com na refback - link do tematu w stopce.
Polecam sprawdzic na poczatku rentownosc na koncie standard, bo tego Ci nie powiem jak na nim jest, sprawdzalem tylko na premium. Premium kosztuje 39$ na rok. Oprocz tego jest jeszcze Premium+ ale to juz 39$ na miesiac, czyli trzeba by ladowac setki dolarow w RR, zeby mialo to sens.

pozdrawiam


RE: Bux godny inwestycji - MrocznyKILL - 27-10-2013 14:23

Choć bux młody ale admin znany od lat... PtcSolution jest wart uwagi


RE: Bux godny inwestycji - sbgorka - 03-03-2014 14:19

(27-10-2013 13:53)Workis napisał(a):  Ja osobiscie inwestuje aktualnie tylko w 1 buxa : Ojooo.com
Oczywiscie inwestowanie polega tylko na RR.
Rentownosc na koncie premium to okolo 120-130% ROI przy wykupowaniu poleconych na 1 miesiac (a nie dluzej).
Zasada prosta - im bux dluzej funkcjonuje - tym gorzej sie zarabia na RR.
Np. na neobuxie/probuxie inwestycja malych pieniedzy w RR zwraca sie albo po 200+ dniach, albo jest sie w plecy.
Oprocz tego mozesz liczyc ode mnie na ojooo.com na refback - link do tematu w stopce.
Polecam sprawdzic na poczatku rentownosc na koncie standard, bo tego Ci nie powiem jak na nim jest, sprawdzalem tylko na premium. Premium kosztuje 39$ na rok. Oprocz tego jest jeszcze Premium+ ale to juz 39$ na miesiac, czyli trzeba by ladowac setki dolarow w RR, zeby mialo to sens.

pozdrawiam

Zgadzam się. Prem+ wymaga 270$ wkładu własnego. Ale to co mnie przekonało do ojooo to to, ze w miesiac ta inwestycja sie wraca. Na innych buxach trwa to znacznie dluzej, wiec w razie nie powodzenia ojooo mozna szybko wycofac srodki. Ja poszedlem z zona w dwa konta na ojooo i nie narzekam. fajnie dopalilo to budzet domowySmile