Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-na-pisaniu-opowiadan-i-powiesci-73621)

Strony: 1 2 3 4


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - jerzykid - 17-09-2013 12:37

Możesz zobaczyć czy są jakieś dostępne zlecenia na inclick.pl
Ja kilka razy trafiłam na takie, które polegało na napisaniu opowiadania czy recenzji.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Pi_Uch - 20-09-2013 09:24

Oczywiście, że można. Np. w formie ebooka - a (na sprzedaży ebooków można zarobić i to nie małe pieniądze). Najważniejszy jest talent (i samodyscyplina).


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - robik95 - 06-11-2013 15:56

Sorry, że odkopuje ten temat, ale chciałbym przedstawić moją koncepcję Wink
Potrzebny będzie jakiś darmowy hosting (polecam Nazuka albo 2freehosting) do tego WordPress, przydałby się jeszcze jakiś fajny motyw, jeden z rozdziałów udostępnia się za darmo za pomocą PayWithaTweet albo ClickAndSave (dzięki temu każdy kto będzie chciał zanim pobierze ten rozdział będzie musiał udostępnić informacje na Twitterze albo Facebooku że ściągnął tego e-booka z tej strony) a cała książka będzie możliwa do pobrania za SMS Premium (albo jakąś inną formą zapłaty) do tego reklamy AdSense następnie wypromować tą stronę (dodawanie strony do katalogu, promocja na serwisach typu Wykop itp)
Nie sprawdzałem tego ale warto spróbować Big Grin


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - martucha123 - 08-11-2013 21:30

Moim zdaniem te czasy zarobku już minęły

Skup się na pisaniu wypracowań i prac domowych,zarobisz lepiej


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - ascanio - 09-11-2013 14:05

Jeśli chce wydać książkę, to może zorganizować akcję crowdfundingową (np. na portalu polakpotrafi.pl) Jeżeli dobrze się wypromuje, to znajdzie grono osób, które wesprą jego cel.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - fotka_buyer - 21-11-2013 15:52

najwięcej to można chyba zarobić przez pisanie opowiadań erotycznych i sprzedawanie ich stronom z tego typu tekstami Wink ale to mało ambitna praca, i milionów nie zbierzesz.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - dastingo - 21-01-2014 12:52

Tak jak pisali wyżej, ebook to świetna sprawa.
P.S daj mi znać na priv o książce sąsiada, o czym jest itd, może będę w stanie pomóc.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - sterngre - 21-01-2014 20:52

Jeżeli masz talent, samozaparcie i dużo czasu to tak Wink napisz coś ciekawego wyślij fragment kilku internetowym wydawnictwom i być może Ci się uda Wink


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Qwik - 21-01-2014 20:53

Napisz i na amazona za 1$


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - pull - 23-01-2014 00:13

Sprawdzaj co jakiś czas zlecenia.przez.net