Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-na-pisaniu-opowiadan-i-powiesci-73621)

Strony: 1 2 3 4


Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Boonys - 29-07-2013 17:52

Tak jak w temacie. Czy da się na tym coś zarobić? Nie chodzi mi o napisanie książki (bo to zrobił mój sąsiad i nie ma pieniędzy żeby wydać ani jednego tomu). Czy są jakieś fora gdzie można pokazać próbkę swoich umiejętności i oczekiwać jakiejś pomocy finansowej z ich strony?
Bardzo proszę o pomoc.
Z góry dzięki.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - gelmen - 29-07-2013 20:41

Może zrób coś w stylu portfolio i rozsyłaj po wydawnictwach ?
Jestem zdania, że jeśli jesteś dobry to na pewno nie jedni by Cię wzięli.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Qwik - 29-07-2013 20:45

Niech wyda ebooki i wystawia w:google play albo amazon jak wejdzie do polski


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Boonys - 29-07-2013 21:35

Dzięki wam wpadł mi niezły pomysł na PPA, dzięki. (i nie są to e-booki do ściągnięcia Smile)
Nie wiecie może, czy istnieje coś w stylu kickstartera, ale dla pisarzy?


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - pikusix1 - 29-07-2013 21:37

Nie chcę być wredny czy coś, ale kiedyś widziałem, że był serwis, który płacił za pisanie powieści erotycznych. Big Grin


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Boonys - 29-07-2013 21:39

(29-07-2013 21:37)pikusix1 napisał(a):  Nie chcę być wredny czy coś, ale kiedyś widziałem, że był serwis, który płacił za pisanie powieści erotycznych. Big Grin
A pamiętasz może jego adres? Bo w swoim portfolio mam i takie opowieści. Sexbeka


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - edikiu - 30-07-2013 10:04

może na blogu? poczytaj trochu o tym


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - mafiss - 30-07-2013 11:44

Chyba najlepszym sposobem byłoby pisanie e-booków, pierwszy dajesz darmowy Download, a następne sprzedajesz np. na Allegro, albo gdzieś indziej Smile


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - Paszkwin - 03-08-2013 11:53

Dobrze napisane e-booki można nieźle sprzedać. Ale trzeba mieć pomysł, noi oczywiście umiejętności (pisać tak, by zachęcić innych do czytania). A w dzisiejszych czasach to nie taka łatwa rzecz.


RE: Czy da się zarobić na pisaniu opowiadań i powieści? - hertia - 04-08-2013 11:26

Wczoraj widziałem że Chomikuj.pl organizuje konkurs na najlepsze opowiadanie zwycięzca otrzyma nagrodę promowanie utworu na Chomikuj i Interia za 5tys zł - nagroda za pierwsze miejsce są też nagrody za 2 i 3.