Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- (/Temat-Wykonam-Rejstracje-w-roznych-serwisach-TANIO-73620)

Strony: 1 2


[Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - AnnaKa - 29-07-2013 17:38

Cześć Wszystkim Forumowiczom,
Chcę przedstawić Wam moją ofertę która obejmuje zakładanie kont na różnego rodzaju stronach , forach , serwisach.

Konta są weryfikowane Poprzez Maila który każdy jest inny do konkretnego konta.
Posiadam Zmienne IP (Zanim założę następne konta w konkretnym serwisie zmieniam IP oraz czyszczę Cookies).

Ceny są zależne od stron na których Państwo chcą konto.
Oferuję zakładanie kont od 1 do 100 dziennie.

Każde konto jest zakładane RĘCZNIE !!! Dlatego nie oferuję milionów/miliardów kont jak niektórzy na forum.
Wpływ ma na to mój czas który i tak spędzam przy 3 komputerach.

Staram się wykonać Konta w bardzo szybkim czasie ze względu na to iż na pewno Państwu zależy na czasie .

OFERUJĘ PEŁNĄ DYSKRECJĘ !!! Co w tej branży jest bardzo cenne ! Zapraszam na PW bądź na maila: [email protected]

Przyjmuję Płatności PayPal .


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Br0nek1234 - 29-07-2013 17:41

Tanio czyli ile? Bo dla kogoś tanio to 5złoty dla innego 5gr.


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - sewirus - 29-07-2013 17:45

No właśnie podaj cenę Jerk2


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - AnnaKa - 29-07-2013 18:43

Ceny zależne od portali i wymogów Smile
10gr-50 gr Rejstracja Smile Przy większych ilościach przewiduje rabaty Smile Wszystko na PW Smile
Ps. Mam stałego klienta który bierze rejstrację za 50gr i jest bardzo zadowolony to mój pierwszy klient Smile zamówił już łącznie 15 rejstracji i z każdego konta był bardzo zadowolony Smile
Dlatego Zachęcam Zainteresowanych i proszę o kontakt Smile Staramy się szybko wykonywać zlecenia jak wspomniałam w temacie Smile


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Boguśś - 30-07-2013 20:47

Czy ten "Staly Klient" jest z tego forum?
Ja bym mógl wziasc rejestracje na probe z kilka.

Odezwij sie na pw jesli chcesz.

A tak pozatym to ile rejestracja z aktywacja?.


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Boguśś - 31-07-2013 12:07

Napisałem do tej osoby czy może podać nazwę tej osoby z tej forum, po czym odpisała, że musi pierw napisać do tej osoby bo obiecala mu czy tam jej anonimość... i teraz musi sie jej zapytac czy moze podac nick..

Jak dostane odpowiedz od niej to napisze czy to naprawde osoba z forum czy nie..

Mam male podejrzenia..


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Stworkowaty - 31-07-2013 12:39

Boguśś, jakie podejrzenia? Ja wziąłem 20 rejestracji i jestem zadowolony a Ty walisz post pod postem, % się należy.


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Boguśś - 31-07-2013 20:07

Nie, bo nie mogła odrazu podać ? Napisała,że nie robi na kilku serwisach też więc mogłem miec pewne podejrzenia nie ?.


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - AnnaKa - 01-08-2013 18:30

Nie robimy tylko na firegifts bo już Ktoś zajął maile , dlatego nie rozumiem oburzenia . Staramy się dogodzić każdemu by był zadowolony lecz nie chcemy dopłacać do interesu , proszę to też zrozumieć. Wiem że każdy chce jak najszybciej , lecz proszę o wyrozumiałość że mamy pełno zamówień i codziennie spędzamy po 6 godzin na pracy nad tym i dodatkowo chodzimy do pracy dlatego proszę jeszcze raz o wyrozumiałość Smile

Stworkowaty - użytkownik GODNY POLECENIA reput poszedł Smile


RE: [Wykonam] Rejstrację w różnych serwisach -TANIO- - Evid3nce - 01-08-2013 21:52

Szkoda, że firegifts odpada ;c Big Grin

Wysłane z mojego ST21i za pomocą Tapatalk 4