Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Majowy Restock nadchodzi ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Majowy Restock nadchodzi ! (/Temat-Majowy-Restock-nadchodzi-7358)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - Alexzus - 20-05-2010 22:21

Szkoda że nawet strony nie zobaczę w ten dzień :(..
I myślę że nie będę się już z tym cackać, kupię sobie za całą tą ośmiomiesięczną mękę na ich stronie baggu baga który, szmaciany, w shopie będzie warty tyle co dwie konsole wii za dawnych czasów.. Schodzą na psy :/. Jak na dzień dzisiejszy to stać by mnie było na 1 wii czy 1 psp (to lepsze) bez zakładki play, bo to odkąd ona weszła wszystkie ceny się pomieszały.
A sprawa polega na tym, że z mojego ip nie mogę wejść na ich stronę.. Co że pisałam już do nich z 7 razy, odpisali tylko 2 razy i to to samo - jakbym nie wiedziała o głupim cache i o głupich ciastkach. Nie mogę już może od 2tyg, lub więcej


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - KoGi - 20-05-2010 23:26

Mam nadzeje ze sie zalapie na 2x Paypal po 25$ ;] zaczyna sie sezon a trzeba kupic wysadzic nasiona ;] SADZIC PALIC ZALEGALIZOWAC !! THC


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - Zythus - 21-05-2010 05:50

No niech się zbliża, ale nie ma sensu na niego kampić Big Grin


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - SZAFI - 21-05-2010 11:30

Dokładnie, ten majowy restock to straszna lipa, nie ma żadnych konsol ;/


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - djmax - 21-05-2010 12:23

lockerz schodzi na psy teraz jestem na thisboxie Link do strony w sygnaturce o wiele lepsze na nagrody super mozna uzbierac juz w tydzien i restock maja juz do 5 czerwca i duza szansa ze cos zobedziedzie


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - Mlody666 - 21-05-2010 13:36

(21-05-2010 12:23)djmax napisał(a):  lockerz schodzi na psy teraz jestem na thisboxie Link do strony w sygnaturce o wiele lepsze na nagrody super mozna uzbierac juz w tydzien i restock maja juz do 5 czerwca i duza szansa ze cos zobedziedzie

Tia chyba ze po zapisaniu się na nagrodę nie spełnisz poprawnie dodatkowego zadania które będzie dnia następnego dla Ciebie dostepne przez pół godzinyTongue Poza tym to nie uprawiaj tu kryptoreklamy Tongue


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - VonValiar - 21-05-2010 14:00

Lipne tak nagrody że mnie coś swędzi !
Chciałem Wii , PSP a tu mi z jakąś zasraną matą wyskakują


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - Kilol - 21-05-2010 14:26

Musimy najpierw czekać na regulamin.Wink


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - SZAFI - 21-05-2010 16:54

znowu bedzie kampienie i ludzi od ch*ja na TS'ie


RE: Majowy Restock nadchodzi ! - aqua-chan - 21-05-2010 16:54

Same resztki z szopu o_O Nie no, znajdę i ustawie se ruskiego bota bo inaczej nic nie wygram. A nawet jak mnie zbanują, to nie mam nic do stracenia bo coś czuję że następnego restocku już nie będzie... D: