Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kieszonkowe - gdzie zarobić - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Kieszonkowe - gdzie zarobić (/Temat-Kieszonkowe-gdzie-zarobic-73577)



Kieszonkowe - gdzie zarobić - Osrama - 28-07-2013 23:37

Witam, nie jestem pełnoletni, lecz mam więcej niż 13 lat ( ten próg chyba jest wymagany przy stronach pokroju allegro) i chciałbym zarobić mocne kieszonkowe na swoje wydatki ( 100-200 zł). Przeglądałem wiele sposobów ale mało mi przypadło do gustu. Jeden ( sprzedawanie masowo jednej premki ) przysporzy wiele problemów. Na allegro mało osób kupuje premki w których ja bym gustował, a to chyba trzeba szybko sprzedać zanim konto zbanują.

Macie jakieś sposoby?


RE: Kieszonkowe - gdzie zarobić - daniel42na - 28-07-2013 23:41

Świetnie trafiłeś bo o zarabianiu jest tutaj "649,569 postów w 66,440 wątkach".
Tak że wybieraj i przebieraj zamiast zakładać tematy bo nikt nie wie w czym jesteś dobry i do czego się nadajesz lepiej niż TY.


RE: Kieszonkowe - gdzie zarobić - alizen - 29-07-2013 00:12

najlepiej zarabiaj pieniądze na kubigo.pl (link w sygnaturze) i pieniądze wysyłaj na konto które ci podam na PWJerk2


RE: Kieszonkowe - gdzie zarobić - skillz - 29-07-2013 00:29

Ja Ci polecam surfa, masz 13 lat to mase kolegów z podwórka/klasy/gadu , więc pozbierasz refy i będziesz na nich zarabiał.
Klikając w baner na sygnaturce przechodzisz na strone surfa.

A i dodatkowo jak nie miałeś doczynienia z surfami, to polega mniej wiecej na tym, ze wlaczasz karte w przegladarce i to Ci automatycznie nabija punkty, a te punkty zostają zamienione na pieniądze.

Powodzenia i jakby były jakieś pytania zapraszam na PW Smile


Kieszonkowe - gdzie zarobić - Admin - 29-07-2013 06:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.