Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
nisza, a problemy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: nisza, a problemy (/Temat-nisza-a-problemy-73540)



nisza, a problemy - Arivi - 28-07-2013 09:28

Cześć znalazłem fajna niszę niestety wiem, że mogę zostać zgłoszony. Dlatego ciekawi mnie fakt czy jeżeli mam hosting na mintshost i domenę na host-biznes to czy mogą mi je usunąć lub coś :/


RE: nisza, a problemy - daniel42na - 28-07-2013 10:08

Czy to forum jasnowidzów? Nie znając tej "niszy" nikt Ci nie odpowie.
Jednak jeśli oprócz typowego promowania plików zmuszasz kogoś do wypełnienia oferty to możesz mieć ciepło, wszystko zależy od tego co robisz a tego nie wiemy i sie nie dowiemy.


RE: nisza, a problemy - MixKosa - 28-07-2013 10:41

Są trzy pułapy łamania prawa ty chcesz wejść na ten najwyższy aby dużo zarobić i okraść kogoś ok ale ryzyko jest duże że albo Administrator usunie ci konto PPA, stracisz domenę, hosting, lub nawet Policjant zapuka ci do drzwi.... facepalm


RE: nisza, a problemy - Arivi - 28-07-2013 11:02

Nisza związana z grą która nie wyszła np Gta 4(przykład). Niestety wiem, że na yt szybko mi ja oflagują dlatego zastanawiam się czy przy takich niszach szybko stracę hosting lub domenę?


RE: nisza, a problemy - miniek9090 - 28-07-2013 11:03

znikome szanse na usunięcie domeny o takiej tematyce... Poza tym gta 4 już dawno wyszło Jerk


RE: nisza, a problemy - Arivi - 28-07-2013 11:10

To był przykład :-D mam 2 gry na celu ale w jednej ludzie którzy czekają na wydanie gry bronią się i flagują


RE: nisza, a problemy - daniel42na - 28-07-2013 11:11

A ja bym Ci radzil jednak zostać przy yt jeśli promujesz pliki ocierające się o prawa autorskie Wink Taką domeme mogą usunąć właśnie ze względu za naruszenie praw autorskich, nikt nie będzie sprawdzał co jest w plikach jeśli napiszesz "pobierz pełną wersje gry" uzyjesz prawdziwego loga itp.
Możesz stworzyć realnie wyglądający landing page bez konieczności kupowania domeny i hostingu, nawet na bloggerze podpinając go pod jakąs subdomene (sprawdź ten temat) i nie obawiać się o swoje dane.
Zrobisz jak uważasz