Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Tolerowanie ppa na hostach az.pl (/Temat-Tolerowanie-ppa-na-hostach-az-pl-73539)

Strony: 1 2


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Qwik - 28-07-2013 19:27

Ile wytrzyma UU dziennie?


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - ovvner - 29-07-2013 10:21

biznes?w chooj i ciut ciut,to zalezy jak masz strone (wp) zoptymalizowaną/ego wiec na oko ciezko powiedzieć,szczerze mówiac personal wytrzymuje swoje również Tongue

a co do topicu to ich tolerancja tak jak ktos powyzej pisał jest zacna Tongue ogólnie hosting na + procz tego ze czasami database connection pada aczkolwiek b. rzadko Tongue


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Roxi5017 - 29-07-2013 10:25

Jedyne co to mają słaby support, jeśli coś padnie w piątek, to zazwyczaj w poniedziałek dopiero odpiszą Tongue
Chyba, że uda się ich złapać na czacie, ale często też stamtąd odsyłają, aby pisać na email Wink


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - ovvner - 29-07-2013 10:38

Nie wiem Roxi jak Ty to robisz ale ja ich support bardzo sobie chwale,szczegolnie czat live bo prawie caly czas na nim ktos siedzi i odpisuje (szczegolnie kiedy prosze o restart serwera dla mojego konta bo nie chce mi sie czekac na restart np do 17stej gdy podpinam domene) i jesli masz faceta na czacie - restart w 2-3 min live Tongue a jesli kobiete to kaze Ci czekać do danej godziny (bez dyskryminacji ! ) a co wekeendów daje sie ich złapac w sobote czesto bo do 16stej są na live czacie , w niedziele jak to w niedziele - do poniedziałku trzeba czekac Tongue wiec jak dla mnie support też na plus Tongue


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Roxi5017 - 29-07-2013 10:40

Zauważyłam, że na czacie przesiadują tak do 16-17 i później jak coś to tylko email, bo jak mi coś nie śmigało po tej godzinie to zawsze byli niedostępni Tongue


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Dragoner96 - 29-07-2013 12:13

PERSONAL Hosting chyba na ppa tez sie nada? Bo jak tak tanio to dzisiaj kupuje, póki jest promocja ;p. 10 zl mi nie szkoda a jak widze opinie to hosting nie taki zly Smile


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - ThePro - 29-07-2013 12:34

Pod 1 bloga starczy, kup sobie od razu na 2 lata Wink


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - ovvner - 29-07-2013 14:33

No ja mam personal z 4 wp w tym 2ma rozwijanymi + 2x str php jednoniszowe i 3ma sie równo na personalu,teraz do jutra promocja rok za 15 zł bodajże ,ja ogolnie polecam Tongue styka ;p

@RoxiKoxi

No tak 16-17 live czat czynny bo takie godziny pracy maja Tongue ale ogolnie tam bez zarzutow szczegolnie ze napadłem jednego konsultanta o 8 rano bo sie mi "nudzilo" i gadalem z nim 1,5h o pupie maryni po czym przelaczył mnie do sztywnej kolezanki bo zorientował sie ze od 1h nie rozmawiamy o problemie zadnym Big Grin


Odp: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - ciamciaj - 29-07-2013 14:41

Kto w ppa zatrzymuje się na jednym blogu? Smile ich hosty utrzymają tylko mniejsze blogi ppa, potem trzeba się przenieść Wink

Wysłane z Phone'a