Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Tolerowanie ppa na hostach az.pl (/Temat-Tolerowanie-ppa-na-hostach-az-pl-73539)

Strony: 1 2


Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Qwik - 28-07-2013 09:23

Jaka jest tolerancja ppa na hostingach az.pl?


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - yazir - 28-07-2013 09:26

Duża, ja nie mam z nimi pod tym względem najmniejszego problemu. Nigdy jeszcze nie grozili mi zablokowaniem hostingu przez ppa.
Reagują tylko wtedy kiedy dostają zgłoszenie o łamaniu praw autorskich. Ale i wtedy nie blokują od razu hostingu, a dają czas na usunięcie feralnego posta / treści.


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - Qwik - 28-07-2013 09:36

A konto byznes na 2 lata za 250 zł ile wytrzyma uu dziennie?


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - magneto - 28-07-2013 09:41

Raz chcieli abym potwierdzil swoje dane po zakupie pewnej domeny nie potwierdzilem to mi zablokowali.


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - As7 - 28-07-2013 09:57

@up.
To raczej normalne Rolleyes


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - daniel42na - 28-07-2013 10:03

Jakiś człowiek (prawdopodobnie konkurencja) zgłaszał moją strone do az na której niby rozpowszechniam wirusy które blokują komputer i wymuszają wypełnienie oferty Undecided, z rozmowy między nim a az widzialem że bardzo zależalo mu na blokadzie/usunięciu mojej domeny jednak poprosili mnie tylko o skan dowodu i do dziś stronka sobie śmiga.


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - bolo9797 - 28-07-2013 10:04

(28-07-2013 09:36)Qwik napisał(a):  A konto byznes na 2 lata za 250 zł ile wytrzyma uu dziennie?
Do konca miesiaca masz -90% jak wpiszesz kod promocyjny WERONIKA


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - MixKosa - 28-07-2013 10:44

az.pl słyszałem że zanim się obejrzysz oni już zrobią swoje.... Undecided


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - vankosiara - 28-07-2013 11:53

Ja na nich nie narzekam Wink Jedyny problem miałem u nich z ukryciem danych, który trwał 3-4 dni.
Wykupiłem u nich konto Biznes na rok i czekam jak dojdzie przelew i potem dam znać o jakości i ich tolerancji. Tongue


RE: Tolerowanie ppa na hostach az.pl - lapribbi - 28-07-2013 12:23

mam u nich hosting i nie narzekam nieraz muszę im popłakać to naprawiają drobne błędy z ich strony tak to polecam do ppa