Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Virtual Basic- info o wirusie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Virtual Basic- info o wirusie (/Temat-Virtual-Basic-info-o-wirusie-73524)



Virtual Basic- info o wirusie - As7 - 27-07-2013 22:07

Mam problemik Big Grin

Moje zrobione programiki w VB przy włączaniu są odczytywane jako wirusy. Wiele moich "klientów" się na to skarży i rezygnują z dalszej współpracy. Czasem nawet mają problem właczeniem programu. Moze to być spowodowane tym iż mają stary Framework ?


RE: Virtual Basic- info o wirusie - warzyw12 - 28-07-2013 00:57

Hm mam podobną sytuacje, nie tyle że są odczytywane jako wirusy tylko po prostu uruchamiają sie detekrory(?) antywira i otwiera go w sandboxieco.


RE: Virtual Basic- info o wirusie - Dennisek78 - 28-07-2013 01:38

Każdy program czy to w autoiocie cyz to w VB będzie wykrywny jako wirus bo jest to program bez żadnych tam certyfikató etc. ten program w ogóle nie jest znany w sieci albo przez antywirusy więc to normalne że jeśli ma robić jakąś akcję w komputerze to musi zostać uznane za wajrusa


RE: Virtual Basic- info o wirusie - makingmoney - 28-07-2013 01:58

...


RE: Virtual Basic- info o wirusie - As7 - 28-07-2013 22:15

To ogólnie lipa smutny


RE: Virtual Basic- info o wirusie - JaviDesire - 28-07-2013 23:11

Może macie vira na kompie i wam się ładuje do aplikacji VB.
Proponuję przeskanować pliki na www.virustotal.com.
Moje apki z Visuala są wszystkie czyste, jak wam znajdzie viry to proponuję przeskanować kompa.