Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! (/Temat-Jak-w-prosty-sposob-zwiekszyc-ilosc-wejsc-na-reklamy-google-ODPOWIEDZ-TUTAJ-73512)



Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - gooral - 27-07-2013 17:37

Hey Wink

Sam nie posiadam konta na Google Adsense ale wiem o co w tym biega. Otrzymujecie pieniążki za to że ktoś kliknie w reklamę na waszej stronie, blogu itp.
A czy dużo osób wie o waszej stronie ? Mam dla was sposób, aby więcej ludzi się o niej dowiedziało i jednocześnie z CHĘCIĄ klikało w reklamy !!

Jak to zrobić ? Prosta odpowiedź

Wystarczy za darmo zarejestrować się na portalu PayTask klikając http://paytask.pl (za to że udostępniłem wam tą metodę rejestrujcie się prosze z tego linku a nie wpisujcie portal w wyszukiwarce Wink z góry dzięki !!! )

Co dalej ?

Tworzycie sobie ogłoszenie w którym można zawrzeć dosłownie wszystko.
Podajecie adres swojej strony i "każecie" ludziom wchodzić na nią i klikać w reklamy.
Dlaczego ktoś w ogóle to zrobi ? Bo za wasze "zadanie" czy też ogłoszenie użytkownik otrzyma cenne punkty, które będzie mógł wymienić na nagrody.

Widzicie każdy zyskuje !

Widziałem że już sa osoby które w podobny sposób działają więc nic prostszego tylko jak najszybciej to wykonać i cieszyć się przypływów z reklamy Smile


Polecam i mam nadzieje że pomogłem

Pozdrawiam !


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - cassh23 - 27-07-2013 18:06

Nie.


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - bolo9797 - 27-07-2013 20:00

nie . Polecam przeczytac regulamin a tak wgl za cos takiego google daje bany..


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - mclain - 27-08-2013 15:31

Google to wykryje jeszcze w ten sam dzieńWink Nie z nimi takie numery


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - v3XeR - 27-08-2013 16:10

Do kosza bo bany dla początkujących się posypią...


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - Panco122 - 23-09-2013 15:13

Myślisz, że google jest na tyle głupie, żeby sobie na to pozwolić? NIE


RE: Jak w prosty sposób zwiększyć ilość wejść na reklamy google !! ODPOWIEDŹ TUTAJ !!! - b0dzi094 - 23-09-2013 15:52

Im prostrzy dla nas zarobek tym bardziej nie dozwolony. Google kontroluje adsense najbardziej jak moze i w tym problem ;/