Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZLECE] Napisanie krótkiego poradnika - Jak tworzyć filmiki kilku godzinne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [ZLECE] Napisanie krótkiego poradnika - Jak tworzyć filmiki kilku godzinne (/Temat-ZLECE-Napisanie-krotkiego-poradnika-Jak-tworzyc-filmiki-kilku-godzinne-73511)



[ZLECE] Napisanie krótkiego poradnika - Jak tworzyć filmiki kilku godzinne - Paradoks - 27-07-2013 16:54

Witam,

Zlecę do napisania krótki poradnik, który opisywałby tworzenie filmików kilku godzinnych wraz z muzyką. Chodzi mi po prostu o to, jak można tworzyć takie filmiki, w których jest tylko jeden obrazek jako tło filmu i leci w kółko ta sama muzyka. To samo co te 10-cio godzinne filmiku typu Nyan Cat itp. Szukałem na necie, ale nie mogę nic znaleźć. Proszę napisać poradnik dość łopatologicznie, bo jestem dość tępy jeśli chodzi o takie programy. Program dowolny, aby tylko można było go ściągnąć. Za pracę zapłacę 5 zł na skrillu.


RE: [ZLECE] Napisanie krótkiego poradnika - Jak tworzyć filmiki kilku godzinne - sagemx-2 - 27-07-2013 17:09

Camtasia Studio, wklejasz obrazek i go rozciągasz, muzykę wklejasz kilka razy.


[ZLECE] Napisanie krótkiego poradnika - Jak tworzyć filmiki kilku godzinne - yazir - 11-10-2013 18:12

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.