Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna (/Temat-FireCPA-pierwsza-polska-siec-afiliacyjna-73426)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - FireMedia - 13-05-2014 20:33

Ważne jest żeby w grach rejestrowali się ludzie, którzy naprawdę chca grać..


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - AnnaKa - 13-05-2014 22:28

Dokładnie nie możesz gier wciskać na siłe ważne by gry były z ruchu non incent przybliżę Tobie ten termin czyli tłumacząc to prosto (nie wciskanie) żeby łatwo zrozumieć. Ten ruch możesz wykorzystać jak masz stronę internetową przykładem podam serwis ask.fm który wyświetla reklamy gier. U góry. Kupujesz np. Baner na stronie u kogoś itd. Nigdy nie możesz spamować linkami na facebooku lub innego typu. Nie możesz zmuszać ludzi do rejestracji. Muszą to robić dobrowolnie.


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - K.O.M.B.E.K - 13-05-2014 22:42

No rozumiem ale przecież idąc tym tokiem to nic nie jest na siłę bo przecież jak nie chce to nie musi sie rejestrować Wink
A to jeszcze zapytam Tongue
Co oznaczają oferty incept??Czyli ze same fejki?
A non incept jest zablokowane,jak to odblokować?


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - AnnaKa - 13-05-2014 23:07

Incent - są to oferty które wciskasz na siłę SPAMUJĄC
Non Incent - oferty których nie wciskasz czyli reklama (banner na stronie) przykładowo.

Zablokowane ponieważ musisz pokazać że potrafisz zarobić. Gdy się tak stanie Piszesz do Artura który Ci odblokuje gdy mu wytłumaczysz źródła ruchu. Ale uwież Non Incent nie jest dla każdego. Jeśli nie masz jakiegoś doświadczenia to póki co Incent jeśli chcesz mogę Ci powiedzieć Które oferty mają konwersję dobrą i ładnie wpadają Leady. Jak coś to pisz tu w temacie. To odpowiem.


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - Nupek369 - 13-05-2014 23:12

Ale przecież spamując na facebooku, jeśli chodzi o gry, ktoś kto nie widział wcześniej danej gry po przeczytaniu krótkiego opisu również może się nią zainteresować, a nóż mu się spodoba i zostanie stałym, aktywnym graczem. Skoro i tak są ustalone z góry wymagania, które musi spełnić dany gracz abyśmy dostali prowizję, to w czym problem?


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - AnnaKa - 13-05-2014 23:31

@up nie chodzi o gry znajdujące się w ofertach incent.
Chodzi o osobny dział Games
Gdzie lead jest w 30% przypadków naliczany po rejestracji - aktywacji maila i zalogowaniu się do gry. Jednak gdy wydawca zauważy niską jakość ruchu może że tak powiem wku*-Zdenerwować na Artura że dopuścił kogoś nie kompetentnego do gier i odbiorą nam np. daną grę lub obniżą stawkę. Na gry i tak nałożone zostały pewne ograniczenia o których wam nie mogę powiedzieć ponieważ jest to mała tajemnica.

Chodzi o to że gry z incent ok . 400 pkt ktoś osiągnie i zaliczy leada.
zgodzę się z tym i o tym też pisałem wcześniej.

Jednak gry z działu games są na całkiem innych zasadach. Powiem tyle łatwiej dostać dostęp do non incentów niż do gier... Ponieważ gry jak mówiłem TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI RUCH. STRONY I BANNERY.


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - K.O.M.B.E.K - 13-05-2014 23:39

Jesli chodzi o dział ofert Incent
To oferty sms(mobile-pins) które tam są to fake czy real content?
Np taka http://goo.gl/st0EqE
orientujesz się w tym?


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - AnnaKa - 13-05-2014 23:45

Mobile Pins są to oferty Subskrybujące SMSy reklamowe.
Fakt osoba otrzymuje ''towar'' w postaci mmsów lub dostępu do gier w zależności od oferty.

Lead zostaje naliczony w momencie gdy osobie z konta zostanie pobrane ileś tam Euro.

Jeżeli nie masz sumienia reklamować oferty SMSowe polecam wybrać w dziale incent - Downloads*1 / Free Questionnaires*2

Są to oferty typu
*1 LEAD za pobranie i instalację pliku
*2 LEAD za potwierdzenie Maila w newsleterze


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - Nupek369 - 14-05-2014 00:02

(13-05-2014 23:31)AnnaKa napisał(a):  @up nie chodzi o gry znajdujące się w ofertach incent.
Chodzi o osobny dział Games
Gdzie lead jest w 30% przypadków naliczany po rejestracji - aktywacji maila i zalogowaniu się do gry. Jednak gdy wydawca zauważy niską jakość ruchu może że tak powiem wku*-Zdenerwować na Artura że dopuścił kogoś nie kompetentnego do gier i odbiorą nam np. daną grę lub obniżą stawkę. Na gry i tak nałożone zostały pewne ograniczenia o których wam nie mogę powiedzieć ponieważ jest to mała tajemnica.

Chodzi o to że gry z incent ok . 400 pkt ktoś osiągnie i zaliczy leada.
zgodzę się z tym i o tym też pisałem wcześniej.

Jednak gry z działu games są na całkiem innych zasadach. Powiem tyle łatwiej dostać dostęp do non incentów niż do gier... Ponieważ gry jak mówiłem TYLKO I WYŁĄCZNIE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI RUCH. STRONY I BANNERY.

Aha, czyli rozumiem, że są gry które można reklamować na facebooku spamując i wymagają one czasu poświęconego przez gracza, oraz ten dział Games, gdzie ruch musi być dobrej jakości ponieważ istnieją leady, które naliczane są już po rejestracji Wink Jeśli dobrze zrozumiałem, to rzeczywiście jest to dobrze przemyślane i wykonane.


RE: FireCPA - pierwsza polska sieć afiliacyjna - AnnaKa - 14-05-2014 00:11

Dokładnie tak jak napisałeś.
Wszystko z działu INCENT możesz reklamować gdzie chcesz i jak chcesz.
Nawet te gry które tam są. Jednak z tą różnicą że czasem nawet ta sama gra jest w dziale GAMES i wymaga ona tylko rejestracji. Dlatego ''świerzaki'' nie mają tam dostępu. Tak jak pisałem Artur bardzo dobrze się opiekuje tymi sprawami i cieszy mnie to że np. gdy u mnie jest ruch niskiej jakości to zaraz mi o tym mówię a ja szybko zmieniam strategię promowania a nie brnę w nieznane aż mi będzie musiał wyłączyć lub mnie zablokować bo do tego też może dojść.

Dlatego proszę Was jako kolega. Nabierajcie wprawy na INCENT a daję Wam słowo honoru że Artur odblokuje Wam resztę i myślę że będzie to kolejność najpierw Non Incent a na końcu Games. Promowanie Gier to bardzo śliska sprawa jeżeli chodzi o wydawców dlatego naprawdę trzeba uważać jak i gdzie się co promuje. Ja osobiście musiałem zrobić stronę dla gry na której zarabiam i póki co pozycjonuję ją. Innej metody nie ma by się nie przyczepiali.