Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa (/Temat-Pytania-odnosnie-YT-i-jego-partnerstwa-73419)



Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa - Paradoks - 25-07-2013 18:51

Witam,

Mam pytanie odnośnie zarabiania na YT. Wiem, że trzeba założyć konto Adsense i tutaj moje pierwsze pytanie. Czy trzeba jakoś potwierdzić swoją tożsamość (być pełnoletnim), aby założyć konto i móc zarabiać przez program partnerski YT? Trzeba czekać na jakąś akceptacje czy to wszystko z mostu idzie? Czy trzeba jeszcze coś poza tym kontem Adsense zrobić?

Druga sprawa to jak wygląda sprawa z prawami autorskimi do piosenek na YT? Chciałbym mniej więcej na tym zarabiać. Wrzucać filmiki z różnymi piosenkami (bez teledysków). Przeglądałem YT i jest wiele kanałów, które dodają piosenki i pewnie nie mają do nich praw autorskich a ich filmiki nadal żyją.


RE: Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa - Horusssek - 27-07-2013 15:55

aby zarabiać na adsense chyba nie trzeba być pełnoletnim patrząc na naprzykład takich youtuberów jak minecraftblow czy nolif666 oni mają 17 lat i zarabiają. muzykę polecam poczytać o licencji creative commons lub brać muzykę bez praw autorskich


RE: Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa - tuitam - 27-08-2013 10:57

Google ma prawo zbanować konto, jeżeli są na nim treści inych autorów, bez zgody na publikacje.

Mogą to zrobić dopiero przez wypłatą środków.
Jak nikt "nie podkabluje" to być może się nie skapną.


Pytania odnośnie YT i jego partnerstwa - Artinesse - 02-03-2018 13:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.