Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie Skraca tekstu? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Nie Skraca tekstu? (/Temat-Nie-Skraca-tekstu-73418)



Nie Skraca tekstu? - create - 25-07-2013 18:41

Witam mam pewien problem. Otóż w ustawieniach WordPressa mam ustawione żeby ucinało tekst w poście to samo mam ustawione w szablonie i wszystko było dobrze aż do teraz. Dodałem dwa posty na blogu i oba są pokazane w całości choć reszta jest normalnie skrócona. Wiecie moze w czym lezy problem?

Z góry dzięki


RE: Nie Skraca tekstu? - Super Khan - 26-07-2013 08:47

Musisz dodać to:
[Obrazek: m8zq.png]
Obok zaznaczonego jest przejście do nowej strony.

Jeśli tego nie masz to zainstaluj wtyczkę TinyMCE. Polecam też Advanced Excerpt.


RE: Nie Skraca tekstu? - create - 26-07-2013 09:40

Tak też o tym słyszałem i dodałem to. Wybrałem gdzie ma uciąć i wkleiłem jednak nic nie dało, jakby w ogóle nie działałoTongue


RE: Nie Skraca tekstu? - Qwik - 26-07-2013 09:42

Poszukaj inne theme


RE: Nie Skraca tekstu? - Masterjam - 26-07-2013 09:45

(26-07-2013 09:40)create napisał(a):  Tak też o tym słyszałem i dodałem to. Wybrałem gdzie ma uciąć i wkleiłem jednak nic nie dało, jakby w ogóle nie działałoTongue

Ale ustaw kursor powiedzmy po drugim zdaniu i dopiero naciśnij w edycji ta ikonkę , wtedy powinno zadziałać
Smile
Ups sorry zauważyłem że wybierasz gdzie ma być wklejone


RE: Nie Skraca tekstu? - Super Khan - 26-07-2013 11:05

Jakiego motywu używasz?


RE: Nie Skraca tekstu? - create - 31-07-2013 17:30

Jakiegos darmowego. Nie wiem czemu tak jest wczesniej przez 100 postow normalnie skracal a teraz cos mu odwalilo i posty ktore dodaje nie sa w ogole skracane tylko pokazane w calosci. Ktos wie czego to moze byc wina?


RE: Nie Skraca tekstu? - Masterjam - 31-07-2013 18:30

A może własnie jako darmowy ma limit 100 postów i po zakupie można więcej dodać ?


RE: Nie Skraca tekstu? - create - 31-07-2013 20:26

Coś takiego w ogóle istnieje jak limit postów na dany darmowy theme?