Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podatek wytłumaczenie kilku spraw - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Podatek wytłumaczenie kilku spraw (/Temat-Podatek-wytlumaczenie-kilku-spraw-73402)



Podatek wytłumaczenie kilku spraw - kubn2 - 25-07-2013 14:35

Więc tak mam parę pytań co do odprowadzania podatku. Zarabiam w pewnym serwisie do streamowania dochody są regularne i z łatwością przekroczą 3000 zł rocznie. Tak więc pytania:
1. Podatek muszę rozliczać co miesiąc czy mogę raz i na koniec roku.
1.1 Jeżeli mogę raz w roku to jest większe oprocentowanie aniżeli bym odprowadzał co miesiąc?
2. Co dołączyć do pitu? Wyciągi z kont bankowych z kwotami jakie przychodzą z tego serwisu?
3. Jaki numer ma pit roczny oraz miesięczny od zarobków w internecie.


RE: Podatek wytłumaczenie kilku spraw - Admin - 25-07-2013 14:45

Opcja szukaj nie gryzie. Twoje pytanie wcale nie jest takie wyjątkowe, zadało je już wiele osób przed tobą i możesz znaleźć wiele odpowiedzi które im udzielono. Znaleźć używając opcji "Szukaj". Więc nie rób z siebie lenia i skorzystaj z tej opcji, nie będziesz musiał czekać aż ktoś ci odpowie na pytanie, tylko natychmiast samodzielnie znajdziesz odpowiedź. Jeśli już nauczysz się korzystać z opcji szukaj, prawdopodobnie nigdy więcej nie będziesz musiał zadawać pytań w internecie, oszczędzisz swój czas, i co najważniejsze czas innych normalnych ludzi.


Podatek wytłumaczenie kilku spraw - Admin - 25-07-2013 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.