Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting ppa i korzyści z niego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Hosting ppa i korzyści z niego (/Temat-Hosting-ppa-i-korzysci-z-niego-73378)



Hosting ppa i korzyści z niego - damcio1010 - 25-07-2013 07:03

Siema mam do was takie pytanko a właściwe prośbę o wyrażenie swojej opinii. Jakie są korzyści płynące z posiadania własnego hostingu + domeny. Czy jeżeli do tej pory prowadziłem bloga z hackami itp. to czy odpowiednio przerobiony szablon da większe korzyści. Proszę żebyście się wypowiedzieli albowiem na dniach jestem na kupnie Smile


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - ddww - 25-07-2013 07:33

Własna domena doda wiarygodności blogowi Wink


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - MixKosa - 25-07-2013 09:12

1. Zależy jak przedstawisz post
2. Od pozycji bloga w Google
3. Od budowy bloga
4. Od wyglądu bloga
5. Od pomocy jaką znajdzie osoba co chce pobrać plik, dużo by wymieniać sam hosting + domena nie zagwarantuje zysku 100% bo to loteria pobrań i pozycji czy ktoś cię nie wyprzedzi impreza


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - nyn - 25-07-2013 09:24

Od razu dodam swoje pytanie do tematu - wiadomo, że własny hosting to większa wiarygodność.
I wiem też, że przy użyciu who.is można w jakiś sposób dane hostingu - da się ukryć te dane czy też będą tam dane właścicieli hostingu?


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - mr. nobody - 25-07-2013 09:27

Da się to ukryć, wykupując domenę .com wystarczy wybrać odpowiednią opcję (darmową). Smile


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - WazzaP - 25-07-2013 09:39

Nie wszędzie jest darmowe ukrycie danych Wink


Hosting ppa i korzyści z niego - ciamciaj - 25-07-2013 10:44

Dane hostingu czy dane domeny? Bo tu chyba mylicie dwie rzeczy.


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - Komet - 25-07-2013 11:01

(25-07-2013 09:39)WazzaP napisał(a):  Nie wszędzie jest darmowe ukrycie danych Wink

na ovh jest za darmo ukrycie danych, tanie domeny i nie drogie przedluzenie


RE: Hosting ppa i korzyści z niego - nyn - 25-07-2013 15:08

(25-07-2013 10:44)ciamciaj napisał(a):  Dane hostingu czy dane domeny? Bo tu chyba mylicie dwie rzeczy.

Chodziło mi o hosting od samego początku. Bo o ukryciu danych domeny to wiem.