Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wirusy w youtube ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wirusy w youtube ? (/Temat-Wirusy-w-youtube-73347)

Strony: 1 2


RE: Wirusy w youtube ? - vankosiara - 25-07-2013 12:43

Skanery online uja dadzą..

Sprawdź Hitman Pro, tylko uważaj bo może Ci wyrzucić parę rzeczy ale za to czyści z wszelkich plugastw Cool


RE: Wirusy w youtube ? - Archiebald - 25-07-2013 13:33

@ vankosiara thx Smile . Na początek zmieniłem antyvira na AVG , jeszcze skanuje ale już wypierdzielił parę gówien łącznie z tym trojanem , dodatkowo zapuściłem Hitmana a ten też pozamiatał porządnie .


RE: Wirusy w youtube ? - vankosiara - 25-07-2013 13:40

Możesz jeszcze przelecieć kompa CCleaner'em i usunąć pliki tymczasowe, bo tam może wirus siedzieć Tongue


RE: Wirusy w youtube ? - Archiebald - 25-07-2013 13:53

Ccleaner'a akurat nie używam gdyż mam naszego Odkurzacza - mam nadzieję ,że czyści tak samo dobrze ale dzieki za pomoc Smile .


RE: Wirusy w youtube ? - Paszkwin - 03-08-2013 20:18

A ja wam polecam ESET NOD32 Smile Ja mam najnowszą wersję i jak tylko jest jakiś virus, reklamiarz lub podejrzane oprogramowanie na stronie www to odrazu blokuje. Big Grin Dobry antywir


RE: Wirusy w youtube ? - hertia - 04-08-2013 11:36

A używacie jakiś nie za bardzo pamiętam jak to się nazywa chodzi o to że blokuje połączenia i wysyłane pliki z internetu na nasz komputer. Blokuje po prostu dostęp