Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? (/Temat-Facebook-gdzie-sie-podzialo-xxx-o-tym-mowi-73320)



Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - mr. nobody - 24-07-2013 12:08

Witajcie,

Od wczoraj mnie męczyło coś związanego z FB i dopiero dziś zrozumiałem - nie widzę na żadnym fanpage`u "ile osób o tym mówi" - została mi tylko sucha ilość fanów, czyli tak, jak to było na początku.

Orientuje się ktoś o co chodzi? Czy tylko u mnie tak to wygląda?

Pozdro Wink


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - Ty27mek - 24-07-2013 12:18

Z moich też zniknęło Tongue Możliwe, że usunęli na razie bo dosyć słabo to działało i przywrócą gdy nad tym popracują Smile


Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - ciamciaj - 24-07-2013 12:47

Usunęli i juz nie będzie. Warto śledzić na fb takie grupy jak get more social oraz socjomania to macie wtedy wiarygodne i szybkie info na ten temat Wink


Wysłane z iPada za kasę z Astrocash Wink


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - Bandaid - 24-07-2013 13:06

"Gdzie się podziało XXX...." Od tego masz inne strony Jerk


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - Ty27mek - 24-07-2013 20:23

A jednak wróciły Smile
Znajdują się w panelu administracyjnym, a konkretnie nowych statystykach (testy w zamkniętej grupie, więc nie wiem czy to sprawdzisz akurat teraz).


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - mr. nobody - 25-07-2013 08:50

Mi też wróciły. Smile Fałszywy alarm. Tongue

ciamciaj - dzięki za polecenie pejdżów. Wink


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - ciamciaj - 25-07-2013 08:59

Cytat:Facebook zdecydował się na ciekawy krok. Koniec z ogólnodostępnymi statystykami PTAT. Teraz w zmienionej formie widoczne są tylko dla Adminów danego FanPage. Tak więc nie można już "na pierwszy rzut oka" sprawdzić aktywności społeczności na danym FanPage, bo widzimy tylko... jego liczbę Fanów. Co sądzicie o tej zmianie? Więcej: http://www.facebook-studio.com/news/item/updating-page-insights

Info od Get more social.


RE: Facebook - gdzie się podziało "xxx o tym mówi"? - mr. nobody - 25-07-2013 09:17

Get More Social samo skomentowało też swój wpis trochę niżej:

Cytat:A tu ciekawa informacja. Krążą plotki, że to tylko błąd systemu i Facebook pracuje aby przywrócić PTAT do życia... Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja.. http://www.insidefacebook.com/2013/07/24/facebook-hides-people-talking-about-this-metric-from-pages/

Smile