Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Filmy nagrywanie - pytanko - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Filmy nagrywanie - pytanko (/Temat-Filmy-nagrywanie-pytanko-73301)

Strony: 1 2


Filmy nagrywanie - pytanko - CreepyUploader - 23-07-2013 22:05

Więc nagrywam przez camtasia studio ale nie wiem jakim cudem mam taką lekką przycinkę... nie tak ze mi się tnie od czasu do czasu ale tak jakby się ciągle tnie :/

Więc wie ktoś jak to naprawić? (Kompa nie mam super ale juz kiedyś gry nagrywałem i nie było zadnych takich problemow...) - a chce po prostu hacka nagrać -.-


Lub po prostu polecacie inne jakies programy żeby w hd nagrać?

Za każdą odpowiedź dam reputa Smile


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - surfer0700 - 23-07-2013 22:07

Spróbuj może pobrać najnowsze kodeki, powinno pomóc. I przy nagrywaniu wyłącz zbędne aplikacje, to też może być powodem tej małej ścinki.


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - v3XeR - 23-07-2013 22:12

Fraps spróbuj, lecz wpierw to co przedmówca mówi wyłącz zbędne aplikacje


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - CreepyUploader - 23-07-2013 22:14

Jak nagrywam wszystkie zbędne aplikacje mam wyłączone.


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - v3XeR - 23-07-2013 22:23

Nagraj minutowy filmik jakiś bezsensu zapisz jako projekt .cam (czy jaki to był skrót od camtasi studio) i potem otwórz w camtasia studio wstaw np. tekst i opublikuj w formacie .mp4
Nie pamiętam czy można w tym programie wybrać ilość klatek na sekundę, ale jeżeli można gdzieś tam to ustawić to zawsze wybieraj 30 klatek na s.


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - CreepyUploader - 23-07-2013 22:26

Tak ustawiłem już wcześniej na 30 klatek. Nagrywalem tak i opublikowałem w avi chyba czy tam mp4. CO to za roznica? to samo było.


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - v3XeR - 23-07-2013 22:28

jak nagrywasz pulpit to na początku zapisujesz w formacie projekt camtasi studio; nie żadne avi czy coś tam innego.
Potem dopiero jak będziesz publikował film to dopiero w .mp4
w .avi nie publikuj bo dużo filmy zajmują


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - surfer0700 - 23-07-2013 22:29

(23-07-2013 22:14)CreepyUploader napisał(a):  Jak nagrywam wszystkie zbędne aplikacje mam wyłączone.

A co z kodekami?
Skoro wcześniej nagrywanie działało prawidłowo to teraz również nie powinno być z Nim żadnych problemów.


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - CreepyUploader - 23-07-2013 22:41

Z tego co widze mam najnowsze kodeki. No nie wiem o co chodzi.


ps : Sciągnąłem 'ezvid' program i on mi tez scinal ale o wieleee mniej. No nie wiem co robić :/


RE: Filmy nagrywanie - pytanko - surfer0700 - 23-07-2013 22:43

Wirusy? Komputer zasypany zbędnymi śmieciami? Coś na pewno jest nie tak, skoro wcześniej było ok.