Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? (/Temat-PORADNIK-Jak-zarabiac-na-ofertach-SuperRewards-73300)

Strony: 1 2 3


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Dominik1010 - 17-08-2013 14:38

@up Dokładnie ;d
Po 4 wiadomościach do nich z PIN-em i wiadomością końcową piszą żeby jeszcze raz zrobić oferte beka


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - bart0sz - 17-08-2013 16:08

kolejne 5.4$ zarobilem w superrewards. Zaliczają superszybko. Łącznie juz 13$


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - kremufka - 17-08-2013 19:55

a mógłby ktoś podać przykład co im pisać? np jak pisza z tym emailem to co dokładnie im wysłać, zresztą cała wiadomość się nie mieści :/

Oto moja rozmowa z nimi:
http://i.imgur.com/juWjli7.jpg


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - alizen - 17-08-2013 21:05

mi nci od tygodnia nie zaliczyli :/pokerface


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - Dominik1010 - 17-08-2013 21:18

To jest wgl porażka jakaś, robiłem oferty SuperSonic Ads było ok zacząłem robić superrewards na początku weszło 7/11 a teraz piszą podaj PIN i wiadomość podaje PIN i wiadomość i dostaje odpowiedź:
Twój wniosek nie dostarczył nam informacji potrzebnych do rozwiązania roszczenia. Proszę przejrzeć wymagania oferty i złożyć nową skargę, w tym ważnego dowodu zakończenia. Jeśli nie jesteś w stanie przedstawić takich informacji, reklamacja zostanie zamknięte. bekabeka

Co mam po chińsku napisać żeby przeczytali PIN: xxx Message: xxx ?


RE: [PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - -DemoNic- - 22-08-2013 11:07

Po prostu bardzo nie lubią jak sie ich oszukuje. Pierwszą ofertę mi zaliczyło bez gadania, na następne dwie wykorzystali wszystkie możliwe wymówki, a następnie odrzucili reklamacje, ale że jestem bardziej uparty od nich jeszcze raz wysłałem reklamacje i teraz zaliczyli już bez gadania. Cool


[PORADNIK] Jak zarabiać na ofertach SuperRewards? - MaLiN - 03-07-2017 12:40

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.